Igaunijā sāk izvērsties Hankook Master riepu centri      „Es, neapšaubāmi, priecājos, ka tieši mana kompānija kļuva par pirmo Hankook Master riepu centru Igaunijā. Ceru, ka klienti pienācīgi novērtēs visas mūsu priekšrocības un iespējas. Mēs esam nosprauduši svarīgu mērķi – ar Hankook atbalstu sniegt mūsu klientiem maksimālu servisa līmeni, profesionālu pieeju, kā arī mūsdienīgu kvalitatīvu, visā pasaulē populāras markas produkciju, - atzīmēja kompānijas Aalux Trading OU direktors Alars Niilus. – Mēs esam gatavi patīkami pārsteigt savus klientus ar regulāriem speciāliem piedāvājumiem un akcijām, plašu preču sortimentu un augstu apkalpošanas kvalitāti”, - nobeigumā papildināja kompānijas Aalux Trading vadītājs.

       Jaunā riepu centra piedāvātā Hankook markas produkcija jau sekmīgi sevi parādījusi pasaules riepu tirgū. Hankook ir pats ātrāk augošais riepu zīmols. Savā, gandrīz 70 gadu pastāvēšanas laikā, tas spējis pacelties uz piekto pozīciju Eiropas ražotāju rangā, un uz septīto pozīciju – pasaules rangā, tai skaitā – sekmīgi konkurējot ar daudzām Eiropas markām. Tādi automobiļu ražotāji kā Audi, Wolkswagen, Ford un daudzi citi izvēlējās Hankook riepas, kā oriģinālu savu automobiļu komplektāciju. Hankook riepas ieguvušas daudz apbalvojumus specializētos riepu testos, kas ir produkcijas augstas kvalitātes apstiprinājums.

       Riepu centrs Aalux Trading piedāvā savā asortimentā vasaras un ziemas riepas ar plašu tipveida izmēru daudzveidību, kas ļauj piemeklēt un nopirkt riepas jebkuram konkrētam automobiļa modelim.

       Ar Hankook Master tīkla attīstību Baltijas valstīs kopīgi strādā Dienvidkorejas kompānija Hankook Tire Co Ltd un Latvijas kompānija Latakko. Baltijas valstīs sekmīgi strādā jau deviņi tamlīdzīgi centri.

       Viens no Hankook Tire Co Ltd mērķiem Baltijas reģionā tuvākajos trīs gados – palielināt riepu centru skaitu līdz 50. Tam ir visai pārliecinošs iemesls, kas izpaužas pircēju pastāvīgā uzticības pieaugumā zīmolam.

       Latvijā Hankook ieņem arvien nozīmīgāku tirgus daļu, kuru zīmols pārliecinoši atkaro konkurentiem, un pirmkārt – pateicoties saprātīgai piedāvātās produkcijas cenas un kvalitātes attiecībai. Neskatoties uz vispārējo riepu tirgus kritumu salīdzinājumā ar 2008.gadu par 50%, kopējais Hankook pārdoto riepu apjoms 2009.gadā samazinājās tikai par 15%, bet īpatsvars citu ražotāju starpā paaugstinājās par 10%.

      Tagad, pēc tik pozitīvas pieredzes Latvijā, Hankook zīmols soļo pāri Igaunijas robežai. Ir iemesls prognozēt ne mazāk sekmīgu šīs markas virzību arī Baltijas reģiona ziemeļos.

Hankook Master riepu centra atrašanās vieta: Riia  iela 97,  Viljandi, Igaunija

Centra darba laiks:
Darbdienās: 8.00 - 18-00
Sestdien: 9.00 – 15.00
Kontaktinformācija uzziņām:
Tel.: +372 56 475 342
Fakss: +372 56 475 342

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis