DTM Maskavas posmā uzvar Maksims MartēnsMaksim Martēns kļuvis par DTM Maskavas posma uzvarētāju

Beļģis, neskatoties uz to, ka šīs bija tikai piektās DTM sacīkstes viņa karjerā, startēja stabili un pārliecinoši, esot līderpozīcijās no starta līdz pat finišam, tādejādi nodrošinot trešo uzvaru BMW komandai. 

Lai arī Martēns bija ātrākais braucējs trasē, par uzvaru jāpateicas arī veiksmei. 23. aplī, kad trasē pirmo reizi parādījās drošības automašīna, beļģa izvēlētā taktika gandrīz cieta fiasko, jo pilotiem, kas sacīkstēm bija izvēlējušies cietākas riepas, tas deva priekšrocības.

Tomēr otrreiz izbraucot drošības automašīnai, pēc Maika Rokenfellera sadursmes ar Adrianu Tambē, līderim deva iespēju atrauties un saglabāt stabilu pozīciju līdz pat sacensību beigām, apsteidzot savu komandas biedru Bruno Spengleru pat par 4,2 sekundēm. 

DTM MoscowDTM MoscowDTM Moscow

Un, lai arī bija skaidrs, ka Martēna komandas biedrs Bruno Spenglers pārliecinoši izcīnījis 2. vietu, cīņa par vietu uz pjedestāla izvērtās sīva.

Sākumā, līderu trijniekā stabili turējās arī Tambē, tomēr pēc sadursmes ar Rokenfelleru, francūzis bija spiests izstāties.

Pēc šīs avārijas, uz trešo vietu pacēlās Timo Gloks, tomēr vietu noturēt nespēja, pēdējos apļos piekāpjoties Matiasam Ekstremam. Tieši tas arī nerļāva visu pjedestālu iegūt BMW komandas braucējiem.

Čempionāta līderis Marko Vitmans un Audi komandas braucējs Niko Millers pamanījās apsteigt Gloku, ieņemot ceturto un piekto vietu. Timo sacīkstes noslēdza kā sestais.

Kristians Fitoriss kļuva par labāko no Mercedes pilotiem, ieņemot septīto vietu.

Desmitnieku noslēdza Paskāls Verleins, Edoardo Mortara un Augusto Farfuss. 

 DTM MoscowDTM MoscowDTM Moscow

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis