Hankook izstrādājis riepas Opel Astra OPC ExtremeOpel AstraGatavojoties Ženevas auto izstādei, Opel sagatavojis jaunu Astra OPC Extreme. Riepas jaunajai automašīnai izstrādājis Korejas uzņēmums Hankook.

Astra OPC Extreme, kuru autoražotājs raksturo kā vēsturē ātrāko pilsonisko mašīnu Astra, tagad ir par 100 kg vieglāka nekā parasta OPC versija. Tas tika panākts, pateicoties jauna materiāla izmantošanai kapota un jumta ražošanā, kā arī 20 kg vieglāku disku izvēlei. 

OPC Extreme saņēmis gan jaunu izskatu, gan arī jaunās – jaudīgās tehniskās raksturīpašības. Tāpat, speciāli tika izstrādātas arī UHP-riepas Hankook Ventus R-S3 Z222, kuras “nodrošina tādu saķeri, kā rallija automašīnu riepas”.

Hankook Ventus R-S3 Z222 ir riepas, kas pēc saviem raksturlielumiem atrodas starp ielas un rallija riepām, un nodrošina palielinātu saķeres līmeni uz sausas ceļa virsmas. Protektora gumijas sastāvs ar Silica komponentu izgatavots, izmantojot jaunās tehnoloģijas no autosporta nozares, savukārt protektora vienvirziena zīmējums ar plašiem plecu blokiem un plašu centrālo ribu nodrošina stabilu kontaktu ar ceļas virsmu, uzlabojot manevrētspēju. Uguns zīmējums padaru protektora dizainu ļoti iespaidīgu. OPC Extreme riepas tiek uzstādītas izmēros 245/35 R19.

Ja Ženevas auto izstādes apmeklētājiem patiks šis auto, Opel sola piedāvāt OPC Extreme arī patērētājiem.

Opel Astra Opel Astra Opel Astra

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis