Hankook nokomplektēs jaunos Mini modeļusHankook piegādās riepas vairāku jauno Mini modeļu rūpnieciskajai komplektācijai.

Ar Hankook riepām tiks nokomplektēti Mini One, One D, Cooper D un Cooper S. Papildus 15 collu riepām One un Cooper bāzes modeļiem, kā arī 16 collu riepām Cooper S modelim, pirmo reizi savas pastāvēšanas vēsturē korejieši nokomplektēs Mini ar sportiskajām 17 collu riepām. Turklāt 16 un 17 collu riepas tiks piegādātas arī HRS (Hankook Run-Flat System) versijā, ļaujot mašīnai turpināt braukt arī ar caurdurtu riepu. Mini modeļu atšķirīgā dzinēju jauda noteica arī dažādu Hankook vasaras riepu izvēli. Ziemeļamerikas tirgum tika akceptētas vissezonas riepas, kas būs pieejamas arī Run-Flat versijā.

Hankook pārstāvji atzīmēja, ka jaunā vienošanās atspoguļo Hankook augošo sadarbību ar BMW kompāniju grupu, jo Korejas zīmola riepas jau tiek uzstādītas BMW 1-, 3-, 4- un 5-Series modeļiem.

 mini-cooper-s-r56-35451 1 Mini Mini Cooper S 001 Mini-Cooper D Mini-Cooper D2  

"Esam pierādījuši, ka mūsu vasaras un vissezonas riepas ir ideāli piemērotas Mini dinamiskajam raksturam, turklāt tām piemīt visas no drošības un ekoloģiskuma viedokļa nepieciešamās īpašības, piemēram, spēcīga saķere uz slapjas virsmas un zema rites pretestība, - atzīmēja Hankook pirmreizējās komplektācijas darba sektora nodaļas viceprezidents Bjons Iļ Vu (Byung Il Woo). - Esam ļoti gandarīti, ka mūsu riepas atstāja labu iespaidu jau toreiz, kad ar tām tika nokomplektētas iepriekšējās paaudzes Mini, un ka mums ir dota atkārtota iespēja, nokomplektēt šos modeļus ar Hankook riepām".

Papildus Performance Hankook Ventus Prime2 klases riepām, kas Mini komplektācijā ietilpst jau kopš 2011. gada, šoreiz Ziemeļamerikas tirgum BMW homoloģēja arī augstākās kvalitātes kategorijas UHP riepas Hankook Ventus S1 evo2, energoefektīvās Hankook Kinergy Eco, kā arī vissezonas Hankook Optimo H426. Pēc BMW akcepta visas riepas ieguva īpašu marķējumu zvaigznes formā.

 Hankook Kinergy EcoHankook Ventus Prime2Ventus S1 evo2

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis