Hankook riepas ir izvēlētas Audi A4 komplektācijaiHankook-Ventus-S1-evo2Audi ir izvēlējies Hankook riepas saviem jaunās paaudzes Audi A4 un A4 Avant modeļiem.

Hankook piegādās modernizētajiem Audi A4 un A4 Avant savas kvalitatīvākās riepas Hankook Ventus S1 evo2 225/50 R17, 245/40 R18 un 245/35 R19 izmēros.

''Jaunās, nākamās paaudzes Audi A4 radīšanā pielietotās tehnoloģijas ir fokusētas tai skaitā uz ogļskābās gāzes izmešu apjoma samazināšanu. Arī mūsu premiālo riepu koncepcija ir līdzīga. Ventus S1 evo2 tehniskās īpašības padara tās atbilstošas visaugstākajiem ekoloģijas standartiem, - atzīmēja Hankook Eiropas nodaļas direktors Ho Juļ Pe (Ho Youl Pae). - Ar šīm riepām iepriekš jau tika aprīkoti Audi TT un TTS, un mēs esam ļoti gandarīti, ka tagad tās ir iekļautas A4 saimes komplektācijā.''

Hankook Ventus S1 evo2 tiek izgatavotas Eiropā, un, pēc ražotāja teiktā, tās demonstrē sarežģītiem apstākļiem optimāli piemērotas efektīvas bremzēšanas un virziena noturības īpašības, kā arī precīzu reakciju uz stūres pagriezieniem. Pateicoties ļoti izturīgam, taču vienlaikus ļoti vieglam, metāla kordam, kurš ietilpst Hankook DTM sacīkšu riepu konstrukcijā, arī šīs riepas iegūst garantēti izcilas dinamikas īpašības, savukārt par videi īpaši draudzīgām tās padara samazinātā rites pretestība un trokšņa līmenis.

''Mūsu mērķis bija radīt ekonomiskas riepas ar mazāku rites pretestību, bet tikpat nevainojamiem pārējiem parametriem, sevišķi tiem, kuri atbild par drošību, piemēram, bremzēšanas efektivitāti uz sausas un slapjas ceļa virsmas vai vadāmību lietainā laikā, - stāsta Hankook Eiropas tehnoloģiju centra vadītājs Klauss Krauze (Klaus Krause), kura darba pienākumos ietilpst Audi paredzēto riepu izstrādes koordinēšanas pasākumi. - Rezultātā mums izdevās radīt riepas, kuras veiksmīgi apvieno dinamiku ar komfortu, spēcīgu saķeri uz slapja ceļa ar zemu rites pretestību. Turklāt šīs riepas lieliski iemieso mūsu Kontrol Technology filozofiju.''

Šobrīd Hankook tehnoloģiju centrā Hannoverē (Vācija) ir nodarbināti 50 inženieri un tehniskie speciālisti, kuri izstrādā riepas Eiropas autoražotājiem. Audi A4 un A4 Avant paredzētās riepas tiek ražotas Hankook rūpnīcā Ungārijā.

2016-Audi

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis