Hankook un DTM nosvin 2015. gada sezonas finālu HokenhaimāLielais DTM fināls jau tradicionāli norisinās Hokenhaimringā, kur pirms pieciem ar pus mēnešiem vispopulārākās starptautiskās salonauto markas startēja 2015. gada sezonā. Būdams premium klases riepu ražotājs, Hankook jau 5 gadus ir ekskluzīvs DTM čempionāta riepu piegādātājs un var lepoties ar 56 veiksmīgi novadītām autosacīkstēm. Šis nepārspējamais rezultāts atspoguļojās arī sezonas noslēgumā uz leģendārās Bādenes-Virtembergas trases.

20151015 Hankook Hockenheim finale

Ar saviem taisnajiem ātrgaitas posmiem, ātrajām un lēnajām pārejām, kā arī augstajām un asajām apmalēm Hokenhaimas trase vienmēr ir bijis īsts sacīkšu riepu izaicinājums. ''Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad Ventus Race sniegums Hokenhaimā bija lielisks - šo riepu protektors un karkass viegli tika galā ar milzīgo slodzi.  Arī augstās apmales nespēja iedragāt šo riepu karkasu'', - atzīmēja atbildīgais Hankook inženieris DTM čempionātā Tomass Baltess (Thomas Baltes).

Un tieši tāpat kā iepriekšējos gados, arī 2015. gada sezonā Hankook nemainīgi demonstrē nevainojamas drošības un efektivitātes īpašības. Atbildīgais Hankook inženieris DTM čempionātā Tomass Baltess: ''40 minūšu garo sestdienas un 60 minūšu garo svētdienas sacīkšu laikā - pit-stopus ieskaitot - Hankook riepas nodemonstrēja augstu efektivitāti. Visos DTM čempionāta apļos un jebkuros apstākļos, pat lietū, mūsu Ventus Race  spēja pilnā mērā parādīt savas stiprās puses''.

Avots

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis