Hankook Ventus Prime 3: jauns premium klases komforts uz Eiropas ceļiemJaunākās paaudzes premium klases komforta Hankook riepa Eiropas ceļiem Ventus Prime3 tagad būs pieejama visiem šī reģiona autovadītājiem. Šis modelis ir jaunākais veiksmīgās Ventus vieglo automašīnu premium klases riepu līnijas papildinājums, kuras izstrādes galvenais mērķis bija optimāls efektivitātes, drošības, komforta un videi draudzīgu īpašību balanss. Ventus Prime3 spēs apmierināt gan vidējās klases automašīnu vadītāju ikdienas, gan arī uz komfortu automašīnas salonā orientētu limuzīnu vadītāju luksusa prasības.

hankook prime3 03

Premium klases riepu ražotājs Hankook piedāvā Eiropas autovadītājiem jauno Ventus Prime3. Šī riepa ir radīta ar vēlmi panākt optimālu efektivitātes, drošības, komforta un ekoloģiskuma balansu. Ventus Prime3 ir visjaunākā un mūsdienīgākā riepa veiksmīgajā Ventus premiālo riepu līnijā, kura garantē autovadītājiem lieliskas dinamikas, kā arī uzlabotas bremzēšanas īpašības uz slapja un sausa ceļa seguma. Riepa ir pieejama 53 tipizmēros 15 līdz 18 collu disku diametrā.

Par savu galveno sasniegumu Ventus Prime jaunās paaudzes produkcijas izstrādē Hankook inženieri uzskata uzlabotās bremzēšanas īpašības uz slapja ceļa. Jaunais Silica sastāvs, kas garantē ļoti spēcīgu saķeri, apvienojumā ar jauno sajaukšanas tehnoloģiju nodrošina labāku polimēru un pildvielas sadali gumijas maisījuma sastāvā. Rezultātā bremzēšanas īpašības uz slapja ceļa seguma uzlabojas par 8%, paralēli samazinās rites pretestība. Ar 4 platām rievām veidotais protektora raksts ļauj ātri novadīt ūdeni, uzlabojot kontroles īpašības slapjā laikā un vēl vairāk samazinot akvaplanēšanas risku. Īpašās šķērseniskās rievas, kuru dziļums ir atkarīgs no to izvietojuma protektora rakstā, ļāva panākt kompromisu starp Ventus Prime3 efektivitāti uz slapja un sausa ceļa seguma.

Ventus Prime3 izceļas ar īpašo progresu, kas ir sasniegts efektivitātē uz sausa ceļa seguma. Īpaši optimizētais, asimetriskais protektora dizains ļāva palielināt kontakta laukumu par 10%. Apvienojumā ar paaugstināto protektora šķērsenisko un radiālo cietību, kopā ar vienlaidu ārējo plecu un ārējo ribu hibrīdcietību tas nodrošina lielisku vadāmību uz sausas ceļa virsmas. Bremzēšanas īpašības uz sausa ceļa seguma ir uzlabotas par 3%. Komplektā ar citiem uzlabojumiem nāk arī palielināta vilkme. Ap protektora blokiem izvietoto rievu pielāgošana bloku slīpajām šķautnēm ļāva panākt tūlītēju kontakta laukuma palielināšanos jau pašā bremzēšanas ceļa sākumā.
 
Ventus Prime3 gumijas maisījuma sastāvā izmantotie nesen izstrādātie funkcionālie polimēri ar augstu molekulāro masu ļāva palielināt nodilumizturību par 9%.

Riepu veido tehnoloģiski ļoti mūsdienīgs, viegls un izturīgs viskozes karkass, ar bezšuvju pastiprinājuma jostu klātais platu tērauda jostu komplekts un augstas izturības apciļņa pildviela, kas nodrošina labākas vadāmības īpašības, precīzāku reakciju uz stūres pagriezieniem un lieliskas kontroles īpašības pat pie lieliem ātrumiem.

Optimizētā bloku uzbūve apvienojumā ar uzlaboto sānu rievu slīpuma leņķi un turbulences efektu novērsošajām sānu daļām samazina ārējā trokšņa līmeni, tādējādi vēl vairāk uzlabojot lieliskos Ventus Prime3 komforta rādītājus. Ar jauno rievu izvietošanas tehnoloģiju Hankook inženieri ir spējuši būtiski samazināt protektora radīto troksni gan jaunajām, gan arī lietotajām Ventus Prime3 riepām.

Tieši tāpat kā visa pārējā Hankook Ventus līnijas produkcija, arī jaunā premium komforta riepa plecu zonās ir aprīkota ar riepas nodiluma vizuālās kontroles indikatoriem (VAI), kas ļauj autovadītājiem viegli un pārskatāmi kontrolēt savas automašīnas riteņu regulēšanas nepieciešamību.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis