Hankook Winter i*cept evo W310 

Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē

Vairāk par zīmolu

Hankook Winter i*cept evo W310 – tās ir vieglās UHP klases ziemas riepas. Riepas apvieno sevī teicamus ekspluatācijas raksturlielumus, kas ļauj vadītājam justies pārliecinoši, pat pārvarot sniega sanesumus. Protektora asimetriskais zīmējums veicina drošu pārvietošanos pat kūstošā sniegā. Tas tiek īstenots, pateicoties trim platām gareniskām rievām. Protektora ārpuse optimizē kustību pa sausu un slapju segumu, bet iekšpuse – realizē drošu pārvietošanos pa piesnigušiem ceļiem. Trīsdimensiju lameles protektora blokos nedeformējas braukšanas laikā, kas uzlabo braukšanas komfortu. Šī tehnoloģija piešķir automašīnai stabilitāti, braucot atkalas laikā. Rievu īpašā tehnoloģija, kas izmantota I*Cept evo W310 un saņēmusi nosaukumu Polar bear claws («polārlāča nagi»), efektīvi atbrīvo riepas protektoru no pielipušā sniega, novada ūdeni, tādējādi padarot saķeri kvalitatīvāku un noturīgāku pret akvaplanēšanu.

Gumijas maisījuma jaunā formula ar Silica izmantošanu nezaudē savas īpašības pat ievērojamu temperatūras režīma svārstību laikā, piešķirot lielāku virziena noturību un samazinot degvielas patēriņu.

Pieejamie izmēri un cenas

Neatkarīgo ekspertu testi


 
Hankook Winter i*cept evo
Vērtējums
Labi

Auto Bild:
Auto Bild ziemas riepu tests 225/40 R18 92V

 
Hankook Winter i*cept evo
Vērtējums
Rekomendējamas

Consumer Reports:
Consumer Reports ziemas riepu tests 225/40 R18 92V

Tehnoloģiskie risinājumi


 

Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi.

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis