Hankook Winter I’Pike W409 

Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē

Vairāk par zīmolu

Radžojamas ziemas riepas vieglajām automašīnām.

Pateicoties agresīvajam V virzienveida protektora zīmējumam, maksimāli palielināts riepas kontakta laukums ar virsmu, kas nodrošina lieliskus vilkmes-saķeres raksturojumus uz sniega. Zīmējums ļauj būtiski saīsināt bremzēšanas ceļu, braucot pa piesnigušiem ceļiem. Riepas protektora centrālā riba ir vesels līkloču formas elements, kurš piešķir riepai zemu rites pretestību, kas veicina trokšņa līmeņa, vibrāciju samazināšanos un degvielas ekonomiju.

Protektora zīmējums satur daudzus atsevišķus blokus, kuri ļauj riepai pārliecinoši braukt pa piesnigušiem ceļiem. Diezgan lielais attālums starp blokiem lieliski attīra protektoru no sniega, šķīdoņa un dubļiem, kā arī efektīvi novada ūdeni. Daudzās viļņveida lameles ļauj būtiski paaugstināt riepas saķeri ar slidenām virsmām, nekaitējot protektora pamatelementu stingrībai.

Riepas gumijas maisījuma sastāvā ir tikai augstas kvalitātes materiāli, kuri nodrošina lieliskus riepas ekspluatācijas rādītājus. Pateicoties silica esamībai gumijas maisījuma sastāvā, riepa izceļas ar lielisku saķeri ar jebkuru slidenu virsmu. Bez tam, speciālu komponentu izmantošana gumijas maisījuma sastāvā ļāvusi riepai saglabāt elastību pat ļoti zemās temperatūrās. 


Pieejamie izmēri un cenas


Tehnoloģiskie risinājumi

Jauna radžu tehnoloģija Vilkmes uzlabošanai un trokšņa samazināšanai standarta trīs radžu rindas aizstātas ar sešām. Speciāls paaugstinātas izturības gumijas slānis novērš deformāciju un radžu izkrišanu.

Palielināts rievu kopējais garums Labākai efektivitātei uz ziemas apledojuša vai piesniguša ceļa rievas tika pilnveidotas.

Īsi iegriezumi Aplocē izvietotie daudzie īsie iegriezumi uzlabo šķērsvirziena stabilitāti uz ziemas ceļa.

Platā rieva Nodrošina sniega un ūdens drenāžu un uzlabo raksturojumus vilkmei uz sniega.

Centrālais bloks Protektora centrālajā daļā izvietotais bloks sastāv no bultveida elementiem un uzlabo vilkmi uz sausas, apledojušas un piesnigušas virsmas.

Optimālas cietības bloki Uzlabo vadāmības un bremzēšanas parametrus.

Kontakta laukuma forma

Datormodelēšanas ceļā optimizēts kontakta laukums. Palielinātais kontakta laukums uzlabo nodilumizturības un vilkmes uz ledus parametrus.

 


Riepas uzbūve

1. Datormodelēšanas ceļā radītais V-veida protektora zīmējums
Dziļāks protektors uzlabotai vilkmei uz ziemas ceļa

2. Protektora gumijas maisījuma ziemas sastāvs
Kā arī papildus slānis radžu nostiprināšanai

3. Platas elastīgās tērauda jostas
Pastiprina protektora izturību asākām un ātrākām reakcijām uz stūres kustībām un nodilumizturības uzlabošanai

4. Augstas izturības sānu konstrukcija
Maksimāli asa reakcija uz stūres kustībām un izturība.

 

Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi..

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis