Hankook Winter i*Cept W605 

Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē

Vairāk par zīmolu

Hankook Winter i*Cept W605 riepas radītas bargiem ziemas apstākļiem.

Šķiedru-mikroradžu tehnoloģija ļauj riepām pārliecinoši turēties uz ceļa, bet apļveida iegriezumi protektora blokos papildus palielina riepu noturību. Elastīgāks gumijas maisījums ar zemu ekoloģiski kaitīgu komponentu saturu piešķir riepām drošu saķeri pat ļoti zemās temperatūrās.

Protektora zīmējums savienojumā ar mīksto gumijas maisījuma sastāvu nodrošina komfortu un gaitas laidenību. Protektora centrālajā zonā izvietotas trīs cietības ribas un atdalīti protektora perifērijas bloki.

Agresīvie protektora bloki plecu zonā nodrošina labu caurgājību sniegā un notur riepu, izbraucot pagriezienus. Četras taisnās un divas līkloču rievas, kopā ar platajām rievām perifērijas un plecu zonās efektīvi novada ūdeni, sniegu un šķīdoni no kontakta laukuma.

Pa visu protektora bloku virsmu izvietotās, dažādos virzienos vērstās viļņveida lameles un koncentriskie iegriezumi palielina saķeri visos virzienos, tādējādi uzlabojot bremzēšanas un kursa noturības rādītājus.

Pieejamie izmēri un cenas

Tehnoloģiskie risinājumi


Lieliska bremzēšana uz apledojušas virsmas

Ziemas ceļi ir 4-8 reizes slidenāki par parastu segumu. Winter i*cept riepā izmantoti Hankook jaunākie izstrādājumi, kuri ļauj saīsināt bremzēšanas ceļu uz apledojuša, slidena ceļa apmēram par 10% salīdzinājumā ar eksistējošajiem analogiem.

Kas ir paaugstinātas cietības šķiedras (Super Tensile Spike Fiber)?

Speciālas paaugstinātas cietības šķiedras ir pievienotas protektora gumijas maisījuma sastāvam un, kontaktējoties ar apledojušu virsmu, darbojas kā mikroradzes. Šķiedras iegriežas ledū un uzlabo bremzēšanas raksturojumus.

Šķiedras ir par 20% izturīgākas salīdzinājumā ar eksistējošajām un ir noturīgākas pret nodilumu.

Silica tehnoloģija

Silica komponentes esamība gumijas maisījuma sastāvā ļauj ātrāk absorbēt ūdeni no ledainas un piesnigušas virsmas. Rezultātā tiek nodrošināts platāks kontakta laukums, kurš ļauj paaugstinātās cietības šķiedrām funkcionēt efektīvāk un novērst izslīdēšanu.

Winter i*ceptEksistējošais analogs

 

 

 

 Iegriezumi efektīvākai bremzēšanai

Koncentriskie (0,3-0,5 mm dziļie) iegriezumi palielina saķeri visos virzienos, tādējādi uzlabojot bremzēšanas un kursa noturības rādītājus.

Daudzi iegriezumi labākai vadāmībai

Būtiski palielinātais protektora iegriezumu skaits un garums uzlabo saķeres raksturojumus, nodrošinot lielisku stabilitāti un vadāmību.

Sešas rievu rindas pilnīgākai drenāžai

Sešas rievu rindas lieliski noņem plēvi, kas veidojas uz slapjām virsmām, un novada ūdeni no kontakta laukuma ar ceļu.

Centrālās ribas bloki vilkmes un bremzēšanas uzlabošanai

Centrālās ribas bloku izmantošana palielinājusi vilkmes un bremzēšanas raksturojumus drošākai braukšanai pa ziemas ceļiem.

Ārējās plecu zonas izciļņu dizains aisberga formā

Winter i*cept riepa izskatās spēcīgāka un stilīgāka, pateicoties speciāliem aisberga formas izciļņiem riepas ārējā plecu zonā. Izciļņi uzlabo saķeres raksturojumus uz sniega un apledojuša ceļa.


Riepas uzbūve

Platas augstas izturības tērauda jostas un bezšuvju neilona pārklājums

Paaugstināta protektora izturība labākai vadāmībai un nodilumizturībai. Uzlabota komponentu vienveidība komfortablai braukšanai un izturībai.

Bezšuvju borta gredzens un augstas izturības borta pildviela Uzlabo stabilitāti lielos ātrumos un nodrošina vadāmību un komfortu braucot. Uzlabo stūrēšanas precizitāti, nodrošina stabilitāti un nodilumizturību lielos ātrumos.

 

 

Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi..

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis