Jaunā Hankook ziema riepa ieguvusi žurnāla Auto Bild ''Eco-Master 2015'' balvuJaunā Hankook ziemas riepa i*cept RS² jau pirmajos testos ir spējusi sevi parādīt godam. Pilsētas apstākļiem, kompaktajām un vidēja izmēra automašīnām radītā riepa ir izturējusi pārdotākā Eiropas auto žurnāla Auto Bild supertestu, saņemot “Auto Bild Eco-Master 2015” balvu 50 riepu zīmolu konkurencē.

hankookRS2

Papildus lieliskajiem drošības rādītājiem uz sniega, slapja un sausa ceļa seguma, i*cept RS² pārliecinoši uzveica konkurentus zemas rites pretestības, samazināta degvielas patēriņa, liela nobraukuma un lieliskas cenas un kvalitātes attiecības aspektos. Šobrīd Hankook Winter i*cept RS² var iegādāties standarta 14 līdz 17 collu izmēros.

Līdztekus efektivitātei visos ar drošību saistītajos kritērijos, jaunā premium klases ražotāja riepu paaudze ir arī ļoti ekonomiska. Jaunās i*cept RS² uzveica konkurentus vides aizsardzības un noturības aspektos lielākā Eiropas auto žurnāla Auto Bild neatkarīgajos testos. Rezultātā Hankook’s Winter i*cept RS2 ieguva “Eco-Master 2015” balvu. Ar pilnu testa rezultātu aprakstu var iepazīties žurnāla 40. numurā (2015. gada 2. oktobris). Testos, ar šim nolūkam aprīkoto VW Polo, piedalījās 50 dažādu zīmolu 185/60 R 15 T izmēra riepas.

''Tādi aspekti kā ekonomisks degvielas patēriņš un saudzīga resursu izmantošana riepu pircējiem kļūst aizvien nozīmīgāki'', - skaidro  “Hankook Tire Europe” mārketinga un pārdošanas viceprezidents Tonijs Lī (Tony Lee). ''Hankook jaunā izstrāde demonstrē: mūsdienīga, augstas efektivitātes riepa var apmierināt klientu prasības noturības aspektā, nekaitējot apkārtējai videi. Esam ļoti gandarīti par Auto Bild neatkarīgo testu balvu Eco-Master 2015.''

i*cept RS² ir izstrādāta, lai nodrošinātu īpašību līdzsvaru Centrālās un Rietumeiropas ziemas apstākļos. Inovatīvais stirola-butadiēna protektora gumijas maisījums ar augstas dispersijas nanosiliku ļauj riepai saglabāt elastību arī pie ļoti zemām temperatūrām. Maksimālais kontakta laukums ar ceļa virsmu nodrošina lieliskas vilkmes un bremzēšanas īpašības, jo īpaši vēlam rudenim raksturīgajos, mitrajos un drēgnajos apstākļos. Protektora palielinātais, vērstais raksts ar iegriezumiem ūdens novadei un īpaši efektīvai garenisko un škērsenisko rievu mijiedarbībai, nodrošina efektīvu ūdens un dubļu novadi. Salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes riepu, vērstā V veida protektora bloku skaits Hankook Winter i*cept RS²  modelī ir palielināts par 28%, audzis ir arī bloku šķautņu kopējais garums, ļaujot nodrošināt labāku vilkmi uz sniega.

Speciālās ledus lameles un 3D bloku šķautnes dzīvnieka naga formā nodrošina labāku manevrēšanas un pagriezienu iziešanas spēju uz sniegotiem ceļiem, kā arī palielinātu vilkmi uz sniega. Visa protektora platumā izvietotās 3D lameles uzlabo vilkmes un bremzēšanas parametrus uz līdzenām virsmām, aukstā gadalaikā neaizmirstot par vadāmību un šķērsenisko noturību uz visu veidu ceļiem.

Tās uzlabo arī vadāmību un sānisko noturību uz visu veidu ziemas ceļiem, pateicoties šķautnes efekta maksimizēšanai un iekšējo bloku nobīdes minimizēšanai, kas labvēlīgi ietekmē arī riepas nodilumizturību, optimizējot vadāmības īpašības.

Tālākie i*cept RS2 struktūras uzlabojumi ļāva panākt vienmērīgāku slodzes sadali un - salīdzinājumā ar standarta riepām - par aptuveni 5% palielināt riepas nospiedumu, vēl vairāk uzlabojot bremzēšanas īpašības uz slapja un sausa ceļa. Cietāka riepas sānu daļa un apmale veicina precīzākās atbildes reakcijas uz stūres pagriezieniem, līdztekus nodrošinot šķērsenisko noturību uz sausiem ceļiem.

Jaunā i*cept RS²  ir paredzēta nelielām pilsētas, kompaktajām un vidēja izmēra automašīnām, kā arī mikroautobusiem. Izstrādāta īpaši Centrālās un Rietumeiropas klimatiskajiem apstākļiem, šobrīd  i*cept RS2 ir pieejama 19 izmēros, sākot ar 165/70 R 14 līdz pat 225/45 R 17, ar ātruma indeksu no T līdz H.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis