Marko Vitmans izcīnījis uzvaru DTM posmā UngārijāMarko Vitmans izcīnījis jau otro uzvaru sacensībās šajā DTM sezonā. BMW pilots bija labākais trešajā sacensību posmā Hungaroringas trasē, Ungarijā.

Vitmans startēja ar mīkstajām riepām un tika līdz pit-stopam 40 sek. ātrāk par tuvāko konkurentu, kurš sacensību pirmo posmu brauca ar cietām riepām. Tas ļāva Marko saglabāt vadošo pozīciju līdz pat sacensību beigām. Braucējs finišēja 6,5 sek. ātrāk par tuvāko konkurentu – Migelu Molinu, kurš Hungaroringā uzradīja labāko rezultātu savā karjerā.

DTM Hungaroring 2 DTM Hungaroring 5 DTM Hungaroring 4

Kā trešais finišēja Bruno Spenglers, kļūstot par labāko braucēju, starp tiem, kas startēja ar cietām riepām. Līdz pit-stopam kanādiešu braucējs, kurš startēja no devītās pozīcijas, ieņēma tikai 12. vietu, taču nomainot riepas pret mīkstajām viņš kļuva ātrāks, kā rezultātā, pirmo reizi jaunās sezonas laikā, nodrošināja sev vietu uz pjedestāla.  

Ceturtais finišēja Edoardo Mortara, savukārt pēc viņa atnāca Adriens Tambe, Maksims Martens un Džeimi Grins. Tālāk sekoja Antoniu Feliks da Kašta, nopelnot pirmos punktus DTM. Savukārt noslēdza desmitnieku Matias Ekstrems un Maiks Rokkenfellers.

DTM sezona turpināsies pēc trim nedēļām Norisringas trasē, savukārt 11.-13. jūlijā notiks Krievijas posms, Moscow Raceway trasē.

DTM Hungaroring 3 DTM Hungaroring 6 DTM Hungaroring 7

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis