Nexen saņēmis FCA piegādes kvalitātes balvuFiat Chrysler Automobiles (FCA) pasniedza Korejas riepu ražotājam Nexen balvu Outstanding Quality Supplier Award par kvalitatīvu riepu piegādi.

Nexen tire

Katru gadu FCA izvērtē piegādātājus pēc tehniskās kvalifikācijas, produkcijas kvalitātes, zīmola vērtības u.c. kritērijiem. Pagājušogad Nexen tika atzīts par ''teicamu Āzijas un Klusā okeāna reģiona piegādātāju''. Šogad no 1 500 riepu piegādātājiem visā pasaulē tika izvēlētas vien piecas rūpnīcās, kuras pieder četriem riepu ražotājiem, to skaitā arī Nexen ražošanas kompleksi Čhanjonē un Jansanē, turklāt ''izcilo piegādātāju'' sarakstā Nexen ir vienīgais Korejas pārstāvis.
''Esam ļoti pagodināti arī šogad kļūt par FCA balvas ieguvējiem, - atzīmēja Nexen pārstāvji. - Šis sasniegums skaidri apliecina mūsu augsto tehnoloģiju līmeni un Nexen riepu izcilo kvalitāti. Arī nākotnē mēs darīsim visu, lai apmierinātu mūsu klientu - pasaules mēroga autoražotāju - prasības, joprojām balstoties uz mūsu produkcijas un pakalpojumu nevainojamo kvalitāti.''

Nexen piegādā riepas vairāku FCA auto modeļu komplektācijai, starp kuriem ir arī itāļu autoražotāja pirmais krosovers Fiat 500X, jaunais vidēja izmēra sedans Chrysler 200 un pikaps Ram 3500. Līgums par riepu piegādi Fiat Ducato komercfurgonam ir noslēgts pavisam nesen.

Kopš 2012. gada Nexen ir kļuvis arī par tādu pasaules mēroga autokoncernu kā Mitsubishi un Volkswagen sadarbības partneri.

Colesa.ru

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis