Paikspīkas sacensībās triumfē elektromobilis ar Hankook riepāmLeģendārajās sacensībās, kas norisinās uz Pikspīkas kalna Kolorado (ASV), pirmo reizi vēsturē uzvarējis elektromobilis.

Pie  elektriskās automašīnas "eO PP3"  stūres sēdās Rīss Millens (Rhys Millen), kurš pieveica distanci 9 min’’ušu un 7.22 sekunžu laikā, uzstādot jaunu elektriskās klases trases rekordu un uzvarot kopvērtējumā. Līdz šim gan pats pilots, gan viņa tēvs Rods Millens (Rod Millen) ne vienu vien reizi ir piedalījušies  kalnā braukšanas sacensībās un vairakkārt kļuvuši arī par atsevišķu klašu uzvarētājiem.

RhysMillen

„Šis ir vēsturisks brīdis. Mēs uzvarējām šīs sacensības ar elektromobili.„ – paziņoja Millens – „Hankook Ventus sacīkšu riepas nodrošināja optimālu saķeri mana ātrākā brauciena laikā. Un tas bija tieši tas brauciens, kurš ļāva uzstādīt jaunu rekordu.”

Hankook Autosporta vadītājs Amerikas Savienotajās valstīs, Pols Džo (Paul Jho) piebilda, ka „Hankook autosporta programma ASV šogad izrādījusies īpaši veiksmīga, un tas noticis tieši pateicoties mūsu komandas smagajam darbam un lieliskajām Ventus riepu raksturīpašībām.”

Colesa.ru

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis