VW Touran komplektācijā iekļautas Hankook pašlīmējošās riepasKorejiešu Hankook paziņoja, ka uzsāk savu pašlīmējošos riepu Hankook Ventus Prime2, kuru konstrukcijā ir pielietota Sealguard tehnoloģija, piegādi Volkswagen automašīnu komplektācijai, pirmo līgumu noslēdzot konkrēti par VW Touran, kurš tiks aprīkots ar 215/55 R17 izmēra riepām.

Hankook Volkswagen 17 09

Sealguard riepu konstrukcijā ir pievienots viens hermētiska materiāla slānis, kas spēj patstāvīgi aizlīmēt protektora caurdūrumus, ja vien tie nepārsniedz 5 mm. Hankook speciālisti atzīmē, ka šī inovācija ļauj iztikt bez rezerves riepām, dodot iespēju lietderīgāk izmantot ietaupīto vietu un atbrīvojot autovadītāju no nepieciešamības mainīt riepu ceļa malā. Riepas izgatavotāji uzsver, ka komfortā ziņā Sealguard ne par mata tiesu neatpaliek no tradicionālajām riepām.

Homologocāijas procesā šīs riepas izgāja veselu virkni testu, pierādot, ka pilnībā atbilst vācu autokoncerna augstajiem iekšējās drošības standartiem. Hankook eksperti stāsta, ka Hankook Ventus Prime2 protektora ''bioniskais'' raksts uzlabo saķeri kā uz sausas, tā arī slapjas ceļa virsmas, savukārt inovatīvais trīs rādiusu profils uzlabo kontroli pie lieliem ātrumiem un straujos pagriezienos pat uz ūdens klātām ceļa virsmām. Riepas ir izgatavotas no ''hibrīd'' gumijas maisījuma ar Silica, īpašu polimēru virkņu un nanodaļiņu komponentiem, ļaujot tiem uzlabot saķeri uz slapjas ceļa virsmas, vienlaikus samazinot rites pretestību.

''Mēs priecājamies uzsākt Ventus Prime2 Sealguard piegādi kompaktā Volkswagen MPV komplektācijai. Šīs ir mūsu pirmais līgums par pašlīmējošos riepu piegādi OE segmentā, un tas noteikti palīdzēs mums paplašināt sadarbību ar Volkswagen kompāniju grupu, - paziņoja Hankook Eiropas nodaļas direktors Ho Juļ Pe (Ho Youl Pae). - Mēs strādāsim pie tā, lai nākotnē varētu uzsākt šo riepu piegādi arī citu automašīnu komplektācijai.''

Colesa.ru

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis