Westlake riepas veiksmīgi debitējušas Eiropas drifta čempionātāKings of Europe Drift Series 2Uzņēmums Zhongce Rubber, kas ražo Westlake riepas, paplašinājis savu klātbūtni Eiropas autosportā, un piedalījies prestižajā čempionātā Kings of Europe Drift Series. 

Par uzņēmuma partneri šajās sacensībās kļuva Stīvs Biadžioni (Steve Biaggioni) no Acorn Zenises Motorsport, komandas, kurš sacentās ar 37 citiem sportistiem. Sava pirmajā brauciena laikā Grainbahes trasē (Austrija) ar Westlake Sport RS riepām, kas tika izstrādātas tehnoloģiskajā centrā Zhongce Rubber pie Šanhajas, Biadžioni iekarojis vietu starp līderiem, tāpēc Ķīnas zīmola debiju var uzskatīt par veiksmīgu.

Ražotājs raksturo Westlake Sport RS riepas kā “ideālas drifta riepas”, kas ražotas, izmantojot autosportam radītas tehnoloģijas. Asimetriskais protektora zīmējums ar lielajiem blokiem un speciālais gumijas sastāvs uzlaboja saķeres līmeni, savukārt centrālā riba palielināja stabilitāti pie augstajos ātrumiems. Riepas ir pieejamas izmēros no 195/50 R15 līdz 265/35 ZR18.

Jāsaka, ka līdz šim Westlake Sport RS tika izmantotas tikai drifta čempionātos ārpus Eiropas.

Kings of Europe Drift Series 1 Kings of Europe Drift Series 3

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis