Meklēt
produktus

Pēc izmēra
Meklēt
Pēc automašīnas


Meklēt
Meklēt lietos diskus
Meklēt
Meklēt pēc apmērstundām

no


līdz


Meklēt
Meklēt pēc pēc auto pēc cita transporta


Meklēt

dot

Uzzināt vairāk par ražotāju

HANKOOKVREDESTEINNEXENWESTLAKE

dot
  

  Karstākie jaunumi

Hankook ir izstrādājis savu riepu trokšņa samazināšanas tehnoloģiju Hankook ir izstrādājis savu riepu trokšņa samazināšanas tehnoloģiju

Jauno Sound Absorber tehnoloģiju, kas ļauj samazināt rites pretestības radīto troksni, Hankook jau ir prezentējis Korejā. Trokšņa līmenis tiek pazemināts, apslāpējot rezonansi riepas iekšpusē, kas tiek panākts, piestiprinot pie riepas iekšējās virsmas skaņu absorbējošu poliuretāna papildslāni.

Lasīt vairāk»
Tuulilasi: 205/55 R16 izmēra radžotu ziemas riepu tests (2014)Tuulilasi: 205/55 R16 izmēra radžotu ziemas riepu tests (2014)

Somu izdevuma Tuulilasi eksperti notestēja astoņas radžotas ziemas riepas, turklāt atsevišķos gadījumos radžu skaits būtiski atšķīrās.

Notestēto riepu saraksts: Bridgestone Blizzak Spike-01, Continental ContiIceContact, Dunlop Ice Touch, Goodyear UltraGrip Ice Arctic, Hankook Winter i*Pike RS W419, Michelin X-Ice North 3, Nokian Hakkapeliitta 8, Pirelli Ice Zero.

Lasīt vairāk»
Off Road: 215/65 R16 izmēra apvidus auto ziemas riepu tests (2014)Off Road: 215/65 R16 izmēra apvidus auto ziemas riepu tests (2014)

Vācu žurnāls Off-Road testē sešas neradžotas apvidus auto riepas uz ledus, sniega, slapja un sausa asfalta. Testi uz sniega un ledus norisinājās Ivalo izmēģinājumu poligonā (Somija). Šiem nolūkiem tika izmantots VW Tiguan 2.0 TSI.

Lasīt vairāk»
Hankook piegādās riepas luksus klases apvidus auto Lincoln NavigatorHankook piegādās riepas luksus klases apvidus auto Lincoln Navigator

Pilnizmēra apvidus auto Lincoln Navigator komplektācijai ir izvēlētas Korejas ražotāja Hankook riepas. Lincoln ir kompānijas Ford premium klases nodaļa, kas jau šobrīd iekļauj Hankook riepas MKT krosovera un vidēja izmēra MKZ sedana komplektācijā, un tagad šo sarakstu papildinās arī jaunais apvidus Navigator.

Lasīt vairāk»
"Avtorevju": 255/40 R19 un 285/35 R19 izmēru vasaras riepu tests (2014)

Žurnāla ''Avtorevju'' eksperti notestēja 7 Ultra High Performance (UHP) klases vasaras riepu modeļus.

Lasīt vairāk»
Avtorevju: 205/55 R16 izmēra vasaras riepu tests (2014)Avtorevju: 205/55 R16 izmēra vasaras riepu tests (2014)

Žurnāla ''Avtorevju'' eksperti notestēja 16 205/55 R16 izmēra vasaras riepu modeļus.

Kārtējam riepu salīdzinājumam tika izvēlēti 16 populārā 205/55 R16 izmēra vasaras riepu komplekti. Šiem testiem tika izvēlētas gan salīdzinoši dārgās ''pirmās līnijas'', gan arī cenas ziņā izdevīgākās ''otrās līnijas'' riepas. 

Lasīt vairāk»
Lasīt visus jaunumus»

Riepas

Daudzi auto jomas eksperti uzskata, ka riepas veido 90% no drošības uz ceļa. Pārējie 10%, viņuprāt, ir atkarīgi no ekspluatācijas nosacījumiem un braukšanas stila. pic

Riepas ir vienīgais un galvenais saskares punkts starp automašīnu un ceļu, kura nodrošina tās manevrētspēju, stabilitāti un bremzēšanu, kā arī saķeri ar ceļa segumu. Vienmēr atcerieties, ka kvalitatīvas riepas ir pirmais drošības nosacījums uz jebkura ceļa. Un tieši tāpēc tās ir viens no tehniski visgrūtākajiem un inovatīvajiem produktiem mūsdienu automobilī. Riepas sastāv no vairāk nekā 40 dažādiem komponentiem, desmit ķīmiskajiem elementiem, turklāt izstrādes procesā vairākkārt tiek pārbaudītas testos.

Lai ražotu kvalitatīvu un augsti tehnoloģisku produkciju, Hankook katru gadu investē pētījumos un izstrādnēs 5% no peļņas. Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām kompānija nodrošina autovadītājiem labākas kvalitātes vadīšanas procesu, kas izpaužas komfortā, drošībā un sevišķajos Hankook riepu raksturlielumos.

dot
  

  Hankook Video

Шины :: Hankookmasters.lvHankook ziemas riepu video 2012Hankook DTM 2012. gada sezonas video