Mēs priecājamies Jums piedāvāt Champion - Eiropas automobiļu eļļu brenda – produkciju. Tās sortimentā ir pilns motoru, transmisiju un hidraulisko eļļu, kā arī nepieciešamo piedevu spektrs. Champion produkcijas ražošanu no 1955.gada uzsāka un ar to joprojām nodarbojas neatkarīgā Beļģijā nodibinātā kompānija Wolf Oil Corporation, tā ir viena no lielākajām un senākajām Eiropas smērvielu ražotājām.

Daudzi automobiļu ražotāji ir atzinīgi novērtējuši Champion produkciju. Savu saražoto automobiļu pēcpārdošanas servisa apkalpošanai, Champion eļļas ir apstiprinājuši tādi pasaules autobūves giganti kā Honda, Opel, Chevrolet, Isuzu, Cadillac un citi.

Saražotais Wolf Oil Corporation produkcijas gada apjoms sastāda vairāk nekā 90.000 tonnas. Tikai 25% produkcijas tiek realizēts Beļģijas iekšzemes tirgū, pārējais tiek eksportēts uz 55 pasaules valstīm.

Viens no galvenajiem kompānijas mērķiem ir jaunu drošības un ekoloģisko standartu panākšana eļļu un smērvielu sektorā. Šie standarti sniedzas tālu pār normatīvi tiesisko prasību rāmjiem.

Kompānija, kas ir pilnībā orientēta tikai uz smērvielām, tāpat arī piedāvā pilnu spektru pakalpojumu, kas ir saistīti ar šo darbības jomu. Jāatzīmē, ka Wolf Oil Corporation katram klientam sameklē individuālu pieeju.

Ražošana un laboratorijas

Wolf Oil panākumu pamatā ir apjomīgas ražošanas investīcijas - sarežģīts ražošanas bloks, kur „plecu pie pleca” darbojas pusautomātiskās jaukšanas un saiņošanas iekārtas, kā arī ultramoderna laboratorija.

Ražošanas komplekss ir ievērojams ar savu augsto tehnoloģiju līmeni, kas ir ļāvis kompānijai ne tikai pacelties jaunā kvalitātes līmenī, bet arī panākt sadarbību ar daudziem nopietniem darījuma partneriem. Aizritot vairākām desmitgadēm pēc rūpnīcas uzcelšanas, pateicoties pastāvīgai modernizācijai, tā ir un paliek Eiropā unikāla arī uz doto laiku - eļļu ražošanas process šeit ir pilnībā automatizēts, bet par izejvielām tiek izmantotas tikai elites klases pirmā rafināta bāzes eļļas (izslēgta reģeneratīvo eļļu izmantošana).

Bez tam koncernā ir radīta viena no laboratorijām, kas ir viena no labākajām Eiropā veikto analīžu, bāzes un gatavo eļļu kvalitātes kontroles ziņā. Šī laboratorija ir beļģu kompānijas OILSCOPE Automotive & Industrial Analytical Service patstāvīga struktūrvienība. Dotā laboratorija ir aprīkota ar vismūsdienīgākajām naftas produktu analīzes iekārtām un veic rūpīgu produkcijas kvalitātes kontroli visās ražošanas procesa stadijās.

Bez tam koncernā ir radīta viena no laboratorijām, kas ir viena no labākajām Eiropā veikto analīžu, bāzes un gatavo eļļu kvalitātes kontroles ziņā. Šī laboratorija ir beļģu kompānijas OILSCOPE Automotive & Industrial Analytical Service patstāvīga struktūrvienība. Dotā laboratorija ir aprīkota ar vismūsdienīgākajām naftas produktu analīzes iekārtām un veic rūpīgu produkcijas kvalitātes kontroli visās ražošanas procesa stadijāsSertifikāti un apbalvojumi

Kompānija Wolf Oil ir viena no pirmajām kompānijām smērvielu nozarē, kas ieguva ISO 9002 un EQNet sertifikātus 1992.gadā. Papildus tam tika veikta kompānijas reorganizācija saskaņā ar ISO 9001:2008 starptautiskā standarta prasībām.

Bez tam, produkcija tiek ražota atbilstoši QS900 standartiem, ko tika uzstādījuši amerikāņu automobiļu ražotāji: General Motors, Ford un Chrysler.

Kompānijas pakalpojumus izmanto tādas labi pazīstamas kompānijas kā Opel, General Motors, Mercury un citas. Kompānijas produkciju ļauj pielietot Mercedes Benz, Volkswagen, Volvo un tā ir atzinīgi novērtēta no BMW, Porsche un General Motors. Bez tam kompānija, sadarbojas ar tādiem nopietniem darījuma partneriem, kā Shell, Castrol, Texaco u.c. 1997.gadā General Motors Corporation nosauca kompāniju Wolf Oil par "1997.gada Piegādātāju" motoreļļu un smērvielu jomā.

Smagajai tehnikai kompānija ražo Wolf markas Turbofleet sērijas specializētās eļļas. Minētajā sērijā ir ietvertas sintētiskās, pussintētiskās un minerāleļļas, kuru raksturojumi atbilst tādu kravas automašīnu ražotāju specifikācijām, kā Mercedes - Benz, MAN, Volvo, Scania, Mack un Allison


Vieglo automobīļu atbilstības apliecinājumiSmagās tehnikas atbilstības apliecinājumiProdukcijas un pakalpojumu spektrs

Kompānija piedāvā plašu augstas kvalitātes smērvielu spektru. Produkcijas sortiments atbilst normām, ko uzstādījuši automobiļu (OEM - Original Equipment Manufacturers) ražotāji. Champion Emission System Protection - kopnosaukums šīm jaunās paaudzes smērvielām.

Bez smēruvielu pamatspektra, kompānija piedāvā plašu konsistento smēru sortimentu, ziemas produktu, produktu automobiļu aprūpei un piedevas, kas atbilst visām jaunākajām tehniskajām prasībām un kvalitātes standartiem, tostarp, pastāvīgi mainīgajām Eiropas Savienības likumdošanas normām attiecībā uz izmešiem, kuru mērķis ir samazināt potenciāli kaitīgo automobiļu izmešu apjomu (Euro 4 un Euro 5). Šīm sistēmām bija nepieciešama jauna "low SAPS"(ACEA C sērija) kategorijas motoreļļu paaudze.

Kā alternatīvu, kompānija izgatavo produkciju pēc individuāliem pasūtījumiem, kā arī izstrādā produkciju, ievērojot visas klienta izteiktās vēlmes pēc atbilstošajām konsultācijām ar kompānijas tehnisko nodaļu.

Bez tam, Wolf Oil piedāvā pilnu paketi, kas sastāv no dažādiem pakalpojumiem un ietver sevī visu – sākot no projektēšanas un produktu izstrādāšanas, saskaņā ar jaunākajiem starptautiskajiem standartiem, līdz sajaukšanas pakalpojumiem, tāpat vēlamā iesaiņojuma piepildīšanai, līdz loģistikai un savlaicīgas piegādes nodrošināšanai.

Kompānijai ir sava personīgā loģistikas platforma un tā sniedz plašu loģistikas pakalpojumu spektru, kas garantē izejvielu piegāžu drošību, savlaicīgas piegādes klientiem Eiropā un visā pasaulē.

Papildus tam uzņēmums aktīvi piedalās jaunu produktu izstrādāšanā un sniedz tehniskās konsultācijas.Kompānijas un brenda vēsture

1955 WOLF OIL CORPORATION dibināšana. Uzsākot savu darbību ar ļoti ierobežotu darbaspēka apjomu, kompānija prata labi sakārtot biznesu.
1970 Champion tirdzniecības markas iegāde.
1972 Jaunu ofisu celtniecība un atklāšana, pateicoties kam kompānija ieguva mūsdienīgu un pievilcīgu vizuālo tēlu.
1986 Jaunu, piegulstošu teritoriju iegāde. Pēc sākotnējās teritorijas 600 м2 paplašināšanas, kompānijas valdījumu kopplatība sastādīja 11 000 м2.
1987 Sākotnējās pildīšanas struktūrvienības paplašināšana un pilnībā automatizētu iesaiņošanas mašīnu uzstādīšana. Eļļas jaukšanas un bāzes komponentu glabāšanas iespēju paplašināšana.
1992 Esošās laboratorijas attīstība un modernizācija, izveidojot pilnvērtīgu, profesionālu laboratoriju, kas ik gadu veic tūkstošiem pētījumu.
1995 Jauno, pilnībā automatizēto sajaucēju pirmā darba posma sākums.
1997 Apbalvojums "Gada piegādātājs", ko piešķīrusi kompānija General Motors Corporation.
1998 Jaunu preču noliktavu celtniecība gatavajai produkcijai nodrošināja 6 000 м2 papildvietas preču glabāšanai.
2005-2006 Tālāka pieejamās glabāšanas telpu, kā arī pildīšanas un iesaiņošanas telpu iespēju palielināšana.


hankook
vredestein
nexen
maxxis