Kompānija Comma Oil & Chemicals Ltd tika nodibināta 1965.gadā Lielbritānijā. Dotajā laikā - tas ir lielākais pasaules klases ražotājs automobiļu eļļu, auto ķīmijas un auto kosmētikas jomā. Visa Comma produkcijas līnija tiek ražota patstāvīgi kompānijai piederošajā rūpnīcā, kas dod iespēju pilnībā kontrolēt tās komponentes katrā ražošanas posmā un garantē patērētājam visaugstāko produkcijas kvalitāti.

Comma ir sertificēta ar ISO 9002 starptautisko ražošanas kvalitātes sertifikātu, un uz katra motoreļļas iesaiņojuma ir ACEA - Eiropas automobiļu ražotāju asociācija, atbilstības zīmogs.

Motoreļļu līnija pilnībā sevī ietver sintētiskās eļļas (100% sintētiskā bāze), pussintētiskās eļļas (ne mazāk par 50% sintētiskās bāzes), eļļas ar sintētisko tehnoloģiju (sintētiskā bāze - līdz 50%) un augstvērtīgas motora minerāleļļas.

Oficiālā mājaslapa

COMMA sertifikāti un apbalvojumi

Kompānija Comma bija viena no pirmajām savā nozarē, kas ir saņēmusi starptautisko ISO 9002 ražošanas kvalitātes sertifikātu. Bez tam, Comma ietilpst ATIEL (Assotiation Technique de l'Industtie Europeenne Des Lubrifiants) - Eiropas Smērvielu Materiālu Ražotāju Tehniskā Asociācija. Lai pie tās piederētu, ir jāizpilda vesela virkne pietiekoši stingru produkcijas kvalitātes, tostarp, arī ACEA (Eiropas Automobiļu ražotāju asociācija) prasību. Tādēļ uz katra motoreļļas iesaiņojuma ir šīs asociācijas atbilstības zīmogs.

Līdztekus tam visam kompānija orientējas uz maksimāli kvalitatīvas produkcijas ražošanu - praktiski visas motoreļļas atbilst augstākajām API (SL, SM/CF, CH - 4) un ACEA (A3/B3, B4/E5) kvalitātes klasēm.

Kompānijas neatlaidīgos centienus pēc pilnības ar atzinību novērtēja daudzi šīs jomas eksperti - kompānijas produkcija ir izcīnījusi apbalvojumus "Par kvalitāti" un "Labākā izvēle" tādos labi zināmos Lielbritānijas automobiļu izdevumos, kā "Auto express", "What Car?", "Practical motorist", "Auto trader" un "Autocar".

Comma produkcija turklāt vēl ir saņēmusi vadošo pasaules ražotāju - BMW, DAF, Mercedes, Fiat, Ford, GM, MAN, Porsche, Peugeot, Citroen, Renault, Scania, Volkswagen un Volvo atzinības - un ir saņēmusi oficiālu atļauju, lai tiktu izmantota minēto ražotāju automobiļos.

 

Produkcijas spektrs

Kompānijas sortimentā ir pārstāvēts pilns klāsts augstvērtīgu motoreļļu (30 nosaukumi). Tāpat Comma ir lielākais daudzveidīgas autoķīmijas ražotājs - tās sortimentā ir vairāk nekā 150 nosaukumu.

Comma produkcijavisa Comma produkcija

Comma izgatavo motoreļļas tikai no augstvērtīgas naftas, jo Anglijā nav likumu, kas uzliktu par pienākumu eļļas ražotājiem savai produkcijai pievienot attīrītu atstrādāto eļļu. Visas tās komponentes katrā ražošanas posmā tiek pakļautas pilnai kontrolei. Bet pastāvīgais rūpnīcas produkcijas pilnveidošanas darbs, kas noris vismūsdienīgākajās laboratorijās, ļauj kompānijai radīt motoreļļas, kas atbilst visaugstākajiem pasaules standartiem.


COMMA un FIA Formula Two

Jau no Formulas 2 (FIA Formula Two) autosacīkšu dibināšanas brīža, kā oficiālas pakāpes profesionālajiem autosportistiem iekļūšanai Formulā 1, Comma ir tehniskais partneris un ekskluzīvs motoreļļu, atvēsinošo šķidrumu un autoķīmijas piegādātājs visām šo čempionātu komandām. Tādēļ visi Formulas 2 bolīdi, kuru jauda ir 500 z.s., tiek ieziesti, atvēsināti un apkalpoti tikai ar produkciju, ko piegādā kompānija Comma.

COMMA un PalmerSport

PalmerSport ir Lielbritānijā vislielākā un visā pasaulē slavena sportiskās un ekstrēmās autovadīšanas skola neprofesionāļiem, tā dod iespēju ikvienam interesentam apgūt autosacīkšu mākslu. Jau daudzus gadus Comma ir ekskluzīvs motoreļļu un tehnisko šķidrumu piegādātājs visam PalmerSport autoparkam, tā sastāvā ir vairāk nekā 100 sporta automobiļu.

MotorSport Vision

MotorSport Vision - tas ir vadošais britu promouters motosporta un autosporta jomā, kā arī čempionāta FIA Formula 2 operators no paša šo sacensību eksistences sākuma. Bez tam, MotorSport Vision pieder dažas sacīkšu trases - Brands Hatch, Snetterton, Oulton Park un Cadwell Park, - kā arī pasaulslavenā PalmerSport autovadītāju augstākās meistarības skola, kas bāzējas blakus FIA Formula 2 štāba mītnei Bedfordas autodromā.

MotorSport Vision sekmīgā sadarbība ar Comma iesākās jau 2007.gadā.hankook
vredestein
nexen
maxxis