Hankook I*cept RS W442 

Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē

Vairāk par zīmolu

Hankook Winter I*cept RS W442 – ekonomiskas ziemas riepas ar uzlabotiem saķeres un vilkmes rādītājiem uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem.

Hankook Winter I*cept RS W442 – ziemas riepa, kas izstrādāta augstas efektivitātes automašīnām. Protektora bloki ar palielinātiem iegriezumiem un lamelēm nodrošina nevainojamu saķeri uz sniega un uz ledus. Riepas lieliski der skarbiem ziemas apstākļiem. Pateicoties gumijas maisījumam ar Silica komponentu esamībai rites pretestība samazināta līdz minimumam, kas samazina troksni, uzlabo komfortu un, kas nav mazsvarīgi, samazina degvielas patēriņu. 

Cietības riba, sadalīta segmentos, nodrošina teicamu virziena noturību un maksimālu vadāmību uz piesniguša ceļa.

Iegriezumi protektorā nodrošina ārkārtīgi stipru saķeri, kā arī īsu bremzēšanas un ieskrējiena ceļu. Gareniskās rievas lieliski novada ūdeni un sniegu no kontakta laukuma, tādējādi paaugstinot automašīnas manevrējamību un sabalansētību uz apledojuša ceļa.

Riepu protektora karkass izveidots ar datormodelēšanas palīdzību, kas ļāvis maksimāli optimizēt visas Hankook Winter I*Cept RS W442 riepu īpašības. Jaunāko tehnoloģiju izmantošana riepu radīšanā ļāvusi paaugstināt to stiprību un nodilumizturību. Tāpat ievērojami samazināts rites pretestības līmenis, kurš ļāvis samazināt degvielas patēriņu.

Pieejamie izmēri un cenas

Testu rezultāti:


  2013
WINTER I*CEPT RS 225/45 R17
Rezultāti
4. vieta

  2012
WINTER I*CEPT RS 205/55R16
Rezultatai
4. vieta

  2012
WINTER I*CEPT RS 225/45 R17
Rezultatai
5. vieta

  2014
WINTER I*CEPT RS 205/55 R16
Rezultatai
Ieteicamas

 

Tehnoloģiskie risinājumi


1.4-kanālu taisnā rieva
Protektora virzienveida zīmējums palīdz efektīvi novadīt ūdeni un šķīdoni no kontakta laukuma
>>> samazināts akvaplanēšanas risks

2.Centrālo bloku līkloču rieva
Caurgājība pa sniegu un šķīdoni
>>> uzlabota vilkme uz sniega

3.Viļņveida iegriezumu tehnoloģija
Diagonālā virzienā sakārtoti iegriezumi
>>> Labas saķeres nodrošināšana uz slidenām virsmām

4.Plats protektors
Maksimāls kontakta laukums
>>> paaugstināta efektivitāte uz ledus

5.Silica komponente
Uzlabota saķere uz ziemas ceļiem
>>> Uzlabota saķere uz ziemas ceļiem

Viļņveida iegriezumu tehnoloģija
Diagonālā virzienā sakārtoti iegriezumi. Nodrošina labu saķeri uz slidena seguma.
Maksimāls iegriezumu skaits
Iegriezumu skaits palielināts par 14% salīdzinot ar iepriekšējo modeli, sniedzot ievērojami labāku saķeri ar sniegotu segumu

 

Uzlabots kontakta laukums efektīvai bremzēšanai
Optimizētā kontakta laukuma forma efektīvākai bremzēšanai iegūta, simulējot kontakta laukuma platumu un garumu. Pateicoties lielākam kontakta laukumam, salīdzinot ar esošajām riepām, Winter I*cept RS ir uzlabota bremzēšana uz sniega un apledojušiem ceļiem.

Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi..

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija
hankook
vredestein
nexen
maxxis