Hankook Winter i*Pike LT RW09 

Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē

Vairāk par zīmolu

Hankook Winter i*Pike LT RW09 – radžojamas ziemas riepas komerctransportam un vieglkravas transportam

Pateicoties trīsdimensiju modelēšanas inovatīvai tehnoloģijai, riepas balstītas uz četrām platām rievām, kuras teicami tiek galā ar ūdens un sniega putras novadīšanu no kontakta laukuma apakšas, ar ko pretojas akvaplanēšanai. Platā cietības riba nodrošina labu virziena noturību, kā arī veicina labāku vilkmi un paaugstina saķeri sniegotās trasēs. Agresīvie dubultie protektora bloki un blīvais lameļu pārklājums ne tikai liek riepai novadīt sniegu, bet arī paaugstina nodilumizturību. Palīglameles centrālajā ribā nodrošina lielisku saķeri ar virsmu. Viļņveida lameles plecu zonā nodrošina teicamu bremzēšanu. 

Vēl viena šā modeļa īpatnība ir platās šķērsvirziena rievas, kuras maksimāli palielina vilkmi uz ziemas ceļa. Šo rievu trīsdimensiju forma veicina efektīvu pašattīrīšanos. Cietais un izturīgais protektora sāns aizsargā riepu no mehāniskiem bojājumiem pret apmalēm un nelīdzenumiem uz ceļa. Pateicoties riepas īpašajai konstrukcijai un speciālajiem gumijas maisījuma sastāva komponentiem, Winter i*Pike izceļas ar paaugstinātu nodilumizturību.

Pieejamie izmēri un cenas

Tehnoloģiskie risinājumi


3D rievas Rievu trīsdimensiju forma uzlabo riepas pašattīrīšanos un uzlabo efektivitāti uz piesnigušas un slapjas virsmas.

Platas šķērseniskās rievas
Maksimāli palielina riepas vilkmes īpašības.

Palīglameles
Palīglameles uzlabo saķeri uz sniega.

Centrālās rievas iegriezumi Uzlabo bremzēšanu uz apledojušas virsmas.

Plecu zonas 3D bloki Plecu zonas bloku konstrukcija pastiprina vilkmi, braucot pa sniegu.

Agresīvi dubultie bloki Nodrošina teicamu vilkmi uz sniega un paaugstinātu nodilumizturību.

Plecu zonas 3D bloki Plecu zonas bloku konstrukcija pastiprina vilkmi, braucot pa sniegu.

6 radžu rindas

Radžu 6-rindu izkārtojums nodrošina teicamus raksturojumus vilkmei uz sniega un ledus.

 

 

 

3D rievas

Uzlaboti rādītāji vilkmei uz sniega.


 

 

Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi..

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija

Citas ziemas riepas no HANKOOK

hankook
vredestein
nexen
maxxis