Jaunumi

Nododiet riepas otrreizējai pārstrādei bez maksas!

Saskaņā ar Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociācijas (LRAA) datiem, 35% riepu netiek savāktas un pareizi pārstrādātas. Tās nonāk Latvijas dabā – mežos, grāvmalās un citās nepiemērotas vietās. Tādēļ ir radīta īpaša atpazīstamības zīme „Riepa ar rītdienu”.

Lasīt vairāk»

 
Paplašinātā riepu garantija

Paplašinātā riepu garantijas programma attiecas uz sekojošiem riepu zīmoliem: Yokohama, Toyo, Maxxis, GT Radial, Sailun un Triangle. Programmā iespējams pieteikt visu minēto zīmolu vieglo automašīnu, apvidus auto un komerctransporta riepas – visus to veidus un izmērus.

Lasīt vairāk»

 
Hankook Ventus Prime 3: jauns premium klases komforts uz Eiropas ceļiem

Jaunākās paaudzes premium klases komforta Hankook riepa Eiropas ceļiem Ventus Prime3 tagad būs pieejama visiem šī reģiona autovadītājiem. Šis modelis ir jaunākais veiksmīgās Ventus vieglo automašīnu premium klases riepu līnijas papildinājums, kuras izstrādes galvenais mērķis bija optimāls efektivitātes, drošības, komforta un videi draudzīgu īpašību balanss.

Lasīt vairāk»

 
Hankook un DTM nosvin 2015. gada sezonas finālu Hokenhaimā

Lielais DTM fināls jau tradicionāli norisinās Hokenhaimringā, kur pirms pieciem ar pus mēnešiem vispopulārākās starptautiskās salonauto markas startēja 2015. gada sezonā. Būdams premium klases riepu ražotājs, Hankook jau 5 gadus ir ekskluzīvs DTM čempionāta riepu piegādātājs un var lepoties ar 56 veiksmīgi novadītām autosacīkstēm. Šis nepārspējamais rezultāts atspoguļojās arī sezonas noslēgumā uz leģendārās Bādenes-Virtembergas trases.

Lasīt vairāk»

 
Jaunā Hankook ziema riepa ieguvusi žurnāla Auto Bild ''Eco-Master 2015'' balvu

Jaunā Hankook ziemas riepa i*cept RS² jau pirmajos testos ir spējusi sevi parādīt godam. Pilsētas apstākļiem, kompaktajām un vidēja izmēra automašīnām radītā riepa ir izturējusi pārdotākā Eiropas auto žurnāla Auto Bild supertestu, saņemot “Auto Bild Eco-Master 2015” balvu 50 riepu zīmolu konkurencē.

Lasīt vairāk»

 
Lielbritanijā nedēļas laikā sodīti 6 nolietotu riepu mazumtirgotāji

Bīstamo riepu pārdošana neko ļaunu nenojautušajiem autovadītājiem, nedēļas laikā ir sagādājusi tiesas spriedumu sešiem Londonas Brentas un Harovas piepilsētu daļēji nolietoto riepu mazumtirgotājiem.

Lasīt vairāk»

 
Vredestein un Mansory prezentē kopīgu stendu Frankfurtes autosalona ietvaros

Apollo Vredestein un slavenie Mansory tūninga ateljē apvienojās, lai Frankfurtes autosalonā nodemonstrētu savas jaunākās tehnoloģijas.

Lasīt vairāk»

 
Nexen saņēmis FCA piegādes kvalitātes balvu

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) pasniedza Korejas riepu ražotājam Nexen balvu Outstanding Quality Supplier Award par kvalitatīvu riepu piegādi.

Lasīt vairāk»

 
VW Touran komplektācijā iekļautas Hankook pašlīmējošās riepas

Korejiešu Hankook paziņoja, ka uzsāk savu pašlīmējošos riepu Hankook Ventus Prime2, kuru konstrukcijā ir pielietota Sealguard tehnoloģija, piegādi Volkswagen automašīnu komplektācijai, pirmo līgumu noslēdzot konkrēti par VW Touran, kurš tiks aprīkots ar 215/55 R17 izmēra riepām.

Lasīt vairāk»

 
Sadarbībā ar apavu zoļu ražotāju Hankook ir radījis divas jaunas konceptriepas

Riepu ražotājs Hankook un apavu zoļu ražotājs Vibram apvienojās, lai kopīgi realizētu kopējo starpnozaru projektu, kura rezultāti tika prezentēti Frankfurtes autosalonā.

Lasīt vairāk»

 
Hankook riepas ir izvēlētas Audi A4 komplektācijai

Audi ir izvēlējies Hankook riepas saviem jaunās paaudzes Audi A4 un A4 Avant modeļiem.

Hankook piegādās modernizētajiem Audi A4 un A4 Avant savas kvalitatīvākās riepas Hankook Ventus S1 evo2 225/50 R17, 245/40 R18 un 245/35 R19 izmēros.

Lasīt vairāk»

 
Nexen piegādās riepas VW Caddy

Korejas riepu ražotājs Nexen turpina izvērst sadarbību ar vācu autokoncernu Volkswagen.

Lasīt vairāk»

 
20 lielāko riepu ražotāju reitings

Balstoties uz 2014. gada rezultātiem, portāls Tyres & Accessories izveidoja savu lielāko riepu ražotāju reitingu.

Lasīt vairāk»

 
Paikspīkas sacensībās triumfē elektromobilis ar Hankook riepām

Leģendārajās sacensībās, kas norisinās uz Pikspīkas kalna Kolorado (ASV), pirmo reizi vēsturē uzvarējis elektromobilis.

Lasīt vairāk»

 
Kas ir TPMS un ko tas dara?

Riepu spiediena kontroles sistēma (TPMS – tyre pressure monitoring system) ir īpaša sistēma, kas uzstādīta automašīnām, lai brīdinātu autovadītāju par samazinātu spiedienu vienā vai vairākās riepās. Ja spiediens būs samazināts, uz vadības konsoles iedegsies oranža lampiņa, kas brīdinās autovadītāju.

Lasīt vairāk»

 
16 collu disku izturības tests

Žurnāls ''Avtorevju'' pārbauda 12 Itālijā, Vācijā, Ķīnā un Krievijā ražoto disku nogurumizturību un triecienizturību. Testi norisinājās sekojoši

Lasīt vairāk»

 
Prestižajās Paikspīkas sacensībās Dambja eO PP03 būs četri konkurenti!

Kopš Latvijas autosporta būves kompānija "Ogres Servisa Centrs" ("OSC") piedalās slavenajās Paikspīkas kalnā braukšanas sacensībās ("Pikes Peak Hill Climb"), dalībnieku sarakstā vairs nav pieminēts Latvijas vārds, tomēr mašīnas spārnu rotās Latvijas karogs.

Lasīt vairāk»

 
Hankook kļūst par Porsche riepu piegādātāju

14. aprīlī Hankook paziņoja, ka turpmāk Porsche Macan tiks komplektēts ar UHP klases Hankook Ventus S1 evo2 SUV, kuras ir izstrādātas tieši šī klases automašīnām. Tādējādi Hankook ir kļuvis par pirmo Korejas riepu ražotāju, kura riepas ir homologējis slavenais Vācijas autokoncerns.

Lasīt vairāk»

 
Dodies uz Izstādi Auto 2015 un apskati Champion stendu

No 10. līdz 12. aprīlim, notiks starptautiskā auto industrijas izstāde “AUTO 2015”.

Sadaļā “Auto Mehānika” būs iespēja apskatīt Eiropas eļļu un smērvielu ražotāja Champion stendu - uzzināt produktu jaunumus un saņemt vērtīgus padomus.

Nāciet ciemos!

Lasīt vairāk»

 

Arhīvs
hankook
vredestein
nexen
maxxis