2. maijā norisinājās Baltijas Drifta Čempionāta 1.posmsBaltijas Drifta Čempionāta 1.posms2. maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinājās Baltijas Drifta Čempionāta 1.posms, kurā uzvaru guva:
1. vietā -  Ervīns Ērglis,
2. vietā - Kristaps Blušs
3. vietā - Ivo Cīrulis.

Komandas HGK braucējs Kristaps Blušs trasē izmanto Hankook riepas, kuras pēc paša sportista vārdiem ir vienas no galvenajām panākuma atslēgām.  Šīs riepas nodrošina perfektu vadāmību un vienmērīgu nodilumu, kas braucējam dod drošības sajūtu un ļauj visu uzmanību koncentrēt uz braukšanu, nedomājot par saķeri un riepu stāvokli.

Kopumā sacensībās PRO Drifta klasē piedalījās 10 dalībnieki. Paralēli drifta sacensībām notika arī pirmais posms Baltijas autošosejas čempionātam.

Šogad drifts ir spēris lielu evolūcijas lēcienu, jo Baltijas čempionātā pirmo reizi tika ieviesta PRO klase, kas nozīmē, ka skatītājiem sacensībās laikā ir iespēja vērot profesionāli sagatavotus un ārkārtīgi jaudīgus sporta automobiļus, kas sagatavoti, ievērojot visas drošības prasības, lai varētu sacensties daudz ātrākās un bīstamākās trasēs, skatītājus priecējot ar lielāku ātrumu, garākām sānslīdēm, vairāk dūmiem un adrenalīna plūdiem.  

2 maijā norisinājās Baltijas Drifta Čempionāta 1.posms   2 maijā norisinājās Baltijas Drifta Čempionāta 1.posms

Nākamais Drifta posms notiks 24.07.2010 Vaiņodē, Liepājas rajonā, Baltic beach party laikā.

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis