2014. gadā DTM atgriezīsies ĶīnāDTM HankookDTM paziņojis, ka 2014. gadā atkal rīkos sacensības Ķīnā. DTM un Chinese Brilliant Culture Group ir noslēguši vienošanos par vispopulārāko salonu automašīnu sacensību posma rīkošanu Ķīnas metropolē jau nākamajā gadā. Sacensību posma rīkošana ir plānota  2014. gada rudenī, tomēr, atšķirībā no 2010. gada sacensībām, tas netiek plānots kā sezonas noslēdzošais posms. Precīza norises vieta vēl nav zināma, tomēr ir skaidrs, ka sacensības norisināsies Šanhajā vai kādā no citām lielākajām pilsētām, Ķīnas dienvidos.

Hanss Verners Aufrehts (Hans Werner Aufrecht), DTM padomes priekšsēdētājs: „Mēs esam patiesi priecīgi, ka jau trešo reizi DTM atgriežas Ķīnā. Ķīnas vieglo automašīnu tirgus ir pasaulē visstraujāk augošais un tādēļ dalība šajās sacensībās mūsu auto ražotājiem- Audi, BMW un Mercedes-Benz, ir īpaši nozīmīga.

Mēs redzam arī Ķīnas partneru aizraušanos ar DTM un, pateicoties izrādītajai interesei, mēs jūtamies ļoti gaidīti. Neskatoties uz to, ka norises vieta vēl nav izvēlēta, mēs esam droši, ka sacensības norisināsies kādā no pasaules lielākajām pilsētām.”DTM CHINA DTM

 „Ķīna ir gatava atkal uzņemt DTM. Šobrīd mēs esam lielākais auto tirgus pasaulē un Audi, BMW un Mercedes-Benz fani Ķīnā, ar nepacietību, atkal gaida savu iemīļotāko ražotāju sniegumu sacensībās. DTM nenoliedzami palīdzēs attīstīt autosporta kultūru Ķīnā”, teica Megija Ip, Brilliant Culture Group valdes locekle.

DTM Ķīnā tika organizētas 2004. un 2010. gadā, abas reizes Šanhajā. 2004. gadā uzvaru guva Garijs Pafets (Gary Paffett), uzvarot savu komandas biedru no Mercedes-Benz Bernardu Šneideru (Bernd Schneider) un Audi komandas braucēju Matiasu Ekstromu (Mattias Ekström). Arī 2010. gadā uzvarētājs bija Garijs Pafets (Gary Paffett), tomēr šoreiz uz pjedestāla zemākajiem pakāpieniem bija Timo Šnaiders (Timo Scheider) no Audi, savukārt trešais bija Pafeta komandas biedrs Pauls di Resta (Paul di Resta).

Audi un Mercedes-Benz šīs nebūs pirmās sacensības, kas aizvadītas Ķīnā. Savukārt BMW līdz šim nav piedalījies DTM sacensību posmos Ķīnā. 

DTM DTM Lautsicringa 2013 1 m DTM

Oficiālā lapa: DTM.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis