Vredestein cieši sadarbojas ar HamannVredestein cieši sadarbojas ar HamannAtraktīvs dizains, pārākums sniegumā un perfektums katrā detaļā: tās ir pamatnostādnes, ar kuru palīdzību vācu uzņēmums Hamann-Motorsport GmbH ir izcīnījis vadošo pozīciju starp augstākās klases tūninga uzņēmumiem tādiem zīmoliem kā BMW, Rolls-Royce un Range Rover. Hamann raksturīgās kvalitātes ideāli savienojas ar Vredestein un veido pamatu abu uzņēmumu ciešai sadarbībai. 

Automobiļu ražotāju vadošais segments ir vieta, kurā arī Vredestein ieņem pārliecinošu pozīciju. Tā ir kļuvusi īpaši pārliecinoša pēc 2012. gadā izlaistās riepas Ultrac Vorti, kā arī jaunās Ultrac Vorti R. Šī ultra augstas veiktspējas riepa tika speciāli izstrādāta ātrākajiem un jaudīgākajiem sērijveida automobiļiem un nodrošina pārliecinošu saķeri, stūrēšanas precizitāti un izcilu noturību pagriezienos arī ātrumos virs 300 km/h.

Vredestein cieši sadarbojas ar Hamann Vredestein cieši sadarbojas ar Hamann Vredestein cieši sadarbojas ar Hamann

Par riepas dizainu ir jāpateicas itāļu uzņēmumam Giugiaro Design, kura nosaukums komentārus neprasa. Šī dizainera paraksts uz riepas liecina par ekskluzivitāti un stila ziņā izturētu dizainu.

Vredestein cieši sadarbojas ar Hamann Vredestein cieši sadarbojas ar Hamann Vredestein cieši sadarbojas ar Hamann Vredestein cieši sadarbojas ar Hamann

Ultrac Vorti R ar Hamann firmas logo
Kā konkrēts sadarbības piemērs starp Hamann un Vredestein uzņēmumiem ir Range Rover Evoque un BMW M5/M6 veiktās pārbūves. Evoque ir aprīkots ar Vredestein Ultrac SUV Sessanta 295/30 ZR 22. Priekš M5 un M6 Vredestein pat ir izstrādājis īpašu riepu, uz kuras sāniem ir Hamann firmas logo. Turklāt, ir speciāla Ultrac Vorti R versija aizmugures asij, kura paredzēta īpaši lielas jaudas pārvadīšanai. Priekšējai asij uzstādītas riepas ar izmēru 265/30 ZR 21, turpretī aizmugures asij 305/25 ZR 21.

 

Ultrac Vorti R šobrīd ir vissportiskākās Vredestein riepas augsti efektīvo (Ultra High Performance) riepu segmentā. Salīdzinot ar Ultrac Vorti, Ultrac Vorti R riepām akcents ir likts uz saķeri un vadāmības precizitāti visjaudīgākajiem automobiļiem.

Ultrac Vorti R tika izveidotas, cieši sadarbojoties ar itāļu dizaineru biroju Giugiaro un karbona formas zīmējums uz riepas sānu virsmas un protektora ir dizaina iezīme, kas radīta tieši šīm riepām. Uzziniet vairāk

 

 

Uzziniet vairāk Vredestein mājas lapā: vredestein.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis