DTM Brans Hatch 2012DTM Brands Hatch 2012      DTM. Pafets uzvar Brends-Hečas posmā un nostiprina savas līderpozīcijas čempionātā.
     HWA Mercedes pilots Harijs Pafets izcīnīja pārliecinošu uzvaru savā mājas trasē Brend-Hečā, kur norisinājās trešais Deutsche Tourenwagen Masters sacīkšu posms. Startējot no pirmās vietas, 31 gadus jaunajam Lielbritānijas pilotam uzreiz izdevās saglabāt līderpozīciju un pārliecinoši noturēties pirmajā vietā visas sacīkstes garumā, neļaujot pietuvoties nevienam no konkurentiem. Finišā Pafets apsteidza savu tuvāko sekotāju Bruno Spengleru no Schnitzer BMW komandas par 5.065 sekundēm. Trešajā un ceturtajā vietā ierindojās attiecīgi Mike Rokenfellers (Phoenix Audi) un patreizējais čempions Martins Tomčiks (RMG BMW). Rokenfellers un Tomčiks pēdējos apļos, protams, izdarīja lielu spiedienu uz Spengleru, kuram bija bojāts priekšējais kreisais spliteris, taču viņam izdevās noturēties otrajā vietā.

      Piektajā vietā Brend-Hečā finišēja divkārtējais DTM čempions Matias Ekstroms (ABT Audi), bet, tūlīt aiz viņa, ciešā grupā sekoja Kristiāns Vitoris (HWA Mercedes), Migēls Molina (Phoenix Audi) un Džeimijs Grins (HWA Mercedes). Pirmo desmitnieku noslēdza Eduardo Mortara un Felipe Albukere (abi no Rosberg Audi). Kādreizējie F1 piloti Deivids Kulhards un Ralfs Šūmehers no sacīkšu uzvarētāja atpalika par apli un ierindojās attiecīgi 15-tajā un 19-tajā vietā. Jāpiezīmē, ka Ralfs Šūmahers sacīkšu laikā tika sodīts par ātruma pārsniegšanu pitstopos.

DTM Brands Hatch 2012 DTM Brands Hatch 2012 DTM_Brands_Hatch_2012_(3).jpg
DTM Brands Hatch 2012 DTM Brands Hatch 2012 DTM Brands Hatch 2012
DTM Brands Hatch 2012 DTM Brands Hatch 2012 DTM Brands Hatch 2012
DTM Brands Hatch 2012 DTM Brands Hatch 2012 DTM Brands Hatch 2012

     Brend-Hečas posmā nepaveicās trīskārtējam „pasaules sērijas” čempionam Endijas Prioli (RBM BMW) – bojāta splitera dēļ britu pilots bija spiests izstāties no sacīkstēm jau 12. aplī, bet divkārtējo DTM čempionu Timo Šaideram (ABT Audi) sacīkšu vidū piemeklēja dzinēja likstas ...

     Harijs Pefets, pateicoties savai uzvarai (tā, starp citu, šosezon ir jau otrā uzvara), nostiprināja savas līderpozīcijas sacīkšu kopvērtējumā, pēc Brend-Hečas posma viņa kontā ir 68 punkti. Bruno Spenglers ieņem otro vietu (43 punkti), bet Matias Ekstroms – trešo (35 punkti).

Vairāk informācijas uzziniet oficiālajā lapā hankooktiremotorsports.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis