DTM Hokenhaima 2012DTM Hokenhaima 2012     Džerijs Pafets (Gary Paffett) un Džeimijs Grīns (Jamie Green) dala 1.-2. vietu Mercedes-Benz klasē DTM (salonauto čempionātā Vācijā) sezonas atklāšanā.
     Matiass Ekstrems (Mattias Ekström) ierindojas trešajā vietā ar Audi, Endijs Prailks (Andy Priaulx) ieņem labāko vietu starp BMW braucējiem, finišējot sestajā vietā.
    
Jaunās Hankook riepas ar teicamo konsekvenci un maksimālu drošības līmeni demonstrē vislabāko sniegumu

     DTM ir un paliek vispopulārākais starptautiskais salonauto čempionāts pasaulē. Kopumā 142 000 skatītāji atzīmēja sezonas atklāšanu Hokenhaimringā Bādenā-Virtembergā, bet svētdien 71 000 fani uzstādīja jaunu atbalstītāju skaita rekordu DTM sezonas atklāšanā. Pēc spriedzes pilnām sacīkstēm Džerijs Pafets guva uzvaru, nodrošinot Mercedes-Benz sesto uzvaru pēc kārtas sacīkstēs Hokenhaimā. Startējot sestajā pozīcijā, brits, izvirzoties vadībā 15.aplī, apsteidza savu tautieti Džeimiju Grīnu un pēc 182,960 kilometriem pirmais šķērsoja finiša taisni. Ierindojoties otrajā vietā, Grīns, pārstāvot Mercedes-Benz, finišēja dalītajā 1.-2. vietā.

     Matiass Ekstrems, ierindojoties trešajā vietā, bija labākais Audi braucējs. Kvalifikācijas ātrākais braucējs bija vadībā līdz piektajam aplim, bet pēc iebraukšanas boksos, viņu apdzina ievērojami ātrāki Mercedes-Benz braucēji Pafets un Grīns. Pēc lieliskas kvalifikācijas sestdien, DTM- čempionātā atgriezusies BMW komanda piedzīvoja milzum daudz neveiksmes. Dirks Verners (Dirk Werner), kurš uzsāka sacīkstes kā trešais, atpalika pēc piedzīvotās sadursmes un nobeigumā finišēja 17.vietā. Vadošie DTM piloti Martins Tomsiks (Martin Tomczyk) un Bruno Spenglers (Bruno Spengler) pēc sadursmes izstājās. Vienīgais BMW braucējs, kas ieguva punktus, bija Endijs Prailks, kurš ierindojās sestajā vietā.

DTM Hokenhaima 2012 DTM Hokenhaima 2012 DTM Hokenhaima 2012
DTM Hokenhaima 2012 DTM Hokenhaima 2012 DTM Hokenhaima 2012
DTM Hokenhaima 2012 DTM Hokenhaima 2012 DTM Hokenhaima 2012
DTM Hokenhaima 2012 DTM Hokenhaima 2012 DTM Hokenhaima 2012

     Jaunās Hankook riepas pirmajā čempionāta nedēļas nogalē piedzīvoja veiksmīgu pirmizrādi. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu ievērojami lielākās un platākās Ventus Race riepas, nodrošināja labāko sniegumu kvalificēšanās laikā un sacīkstēs. Tikpat pārliecinoši kā 2011.gadā,  jauno riepu konstrukcija pie liela braukšanas ātruma lieliski tika galā ar augstajām brauktuves malām. Neatkarīgi no augstās temperatūras trasē sacīkšu laikā, Hankook riepas visiem braucējiem sniedza visaugstāko  kontroles, stabilitātes un drošības līmeni.

     Džerijs Pafets (Gary Paffett) (Mercedes-Benz): „Tās bija brīnišķīgas sacīkstes. Brīžiem mēs pat vairāk kā par 20 sekundēm apsteidzām Audi, šāds rezultāts priekš Mercedes ir iespaidīgs. Hankook riepas bija fantastiskas. Tās ir platākas un lielākas un nodrošina ievērojamu kontroli. Neskatoties uz ilgo finišu, tās bija neticami stabilas un vienmērīgas, mums jebkurā gadījumā nebija nekādu problēmu.”

     Matias Ekstrems (Mattias Ekström) (Audi): „Protams, jau no starta ir vēlme uzvarēt. Tomēr mūsu temps nebija pietiekams, bet Džerijs un Džeimijs savā klasē bija izcili. Riepas kalpoja ļoti labi, Mercedes auto bija tādas pašas riepas, bet tas bija ievērojami ātrāks. Acīmredzot viņi bija izpildījuši savu mājasdarbu labāk par mums.”

     Endijs Prailks (Andy Priaulx) (BMW): „Šodienas sacīkstēs veicās labāk nekā kvalifikācijas braucienā. Auto brauca nevainojami, un riepas bija lieliskas visu sacīkšu laiku. Tas mums rada pašapziņu nākotnē. Mani patiesi pārsteidza Hankook riepas. Tās ir ļoti stabilas un iztur manu braukšanas stilu. Es patiešām izbaudīju braukšanu ar šīm riepām.”

     Norberts Hogs (Norbert Haug), autosporta vadītājs (Mercedes-Benz): Hankook riepas ir izturējušas to lakmusa testu. Tā ir jauna dimensija riepu ražošanā. Ir paveikts labs darbs un acīmredzot, mēs esam labi izpratuši riepu veiktspēju un izmantojuši to sniegtās priekšrocības.”

Vairāk informācijas uzziniet oficiālajā lapā hankooktiremotorsports.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis