DTM Norisringa 2012DTM Norisring 2012     Mercedes-Benz pilots Džeimijs Grīns ieguva uzvaru piektajā posmā Vācijas salonauto čempionātā (DTM), kurš norisinājās „Norisring” trasē Nirnbergā.  Līdz finišam atlikušo trīs apļu laikā britu braucējs ierindojās trešajā vietā, bet pēc tam viņš apdzina divus BMW braucējus – Bruno Spengleru un Martinu Tomčiku. Posma vadošo čempionu Grīns apdzina tikai sacīkšu pēdējā pagriezienā.

     Grīns startēja no pirmās rindas, atpaliekot no sava Mercedes-Benz pārinieka un čempionāta līdera Gerija Peffeta.  Jau pirmajā sacīkšu pagriezienā abi britu braucēji iekļuva sadursmē. Grīns  sadūrās ar Peffeta automašīnu, trasē radot pamatīgu sastrēgumu.  Šī negadījuma rezultātā Grīns atkāpās pelotona beigās, bet Džeimijs palaida garām vēl vienu Mercedes-Benz pilotu Ralfu Šumaheru un divus BMW pilotus Martinu Tomčiku un Bruno Spengleru.

     Pirmajā distances daļā Grīns brauca ceturtajā vietā, bet pēc Šumahera noiešanas no trases dēļ problēmām ar elektroniku, viņš ierindojās trešajā vietā. Arī pēc pitsopiem britu braucējs saglabāja savu pozīciju.  Septiņus apļus pirms finiša, ar vairāk kā trīs sekundēm viņš zaudēja Spengleram, bet tomēr spēja tikt līdz kanādietim un viņu apdzīt. Tomčiks, vadošais braucējs lielākajā daļā distancēs, pašā pēdējā sacīkšu pagriezienā tomēr nespēja izturēt Grīna uzbrukumu.

DTM Norisring 2012 DTM Norisring 2012 DTM Norisring 2012
DTM Norisring 2012 DTM Norisring 2012 DTM Norisring 2012
DTM Norisring 2012 DTM Norisring 2012 DTM Norisring 2012

     Uzvara „Norisring” bija ceturtā Grīna uzvara DTM sacīkstēs. Trīs reizes pēc kārtas no 2008.-2010.gadam viņš trīs reizes pēc kārtas ieguva uzvaru Nirnbergā. Tomčiks un Senglers kāpa uz pjedestāla kopā ar Grīnu, bet Effets, pateicoties diviem novilcinātiem pitstopiem, spēja izrauties līdz ceturtajai vietai.  Deivids Kulthards finišēja nākamais. Piektā vieta bijušajam F1 pilotam bija viņa labākais rezultāts DTM sacīkstēs.

Vairāk informācijas uzziniet oficiālajā lapā hankooktiremotorsports.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis