DTM NurburgringDTM Nurburgring     Matiass Ekstrēms ir atgriezies uz uzvaras ceļa. Nirburgringā „Audi” vadītājs uzvarēja sestajās DTM sacīkstes šajā gadā un tādējādi izzirzoties vadībā pirms  vasaras pārtraukuma, iegūstot iespaidīgu uzvaru pēc diezgan smagas sezonas pirmās puses. Sākot no pol-position, divkārtējais DTM čempions sacīkstēs bija komandas līderis un pēc 15 mēnešu joslas bez uzvarām beidzot atkal ieguva uzvaru sacīkstēs “Deutsche Tourenwagen Masters” .
    
Kad līdz sacīkstes beigām palika viens aplis, Bruno Spenglers (Mercedes-Benz) ieņēma otro vietu un tādējādi palielināja atrāvienu punktu skaita ziņā starp vadītājiem no Martina Tomčika (Audi), kurš sacīkstēs bija piektais. Šīs sacīkstes gaitā Špenglers vinnēja arī no “Hankook” slika riepu izmantošanas, kuras uzreiz nodrošināja nepieciešamo saķeri ar diezgan slideno asfaltu Eifeļa aplī. Tādējādi 27 gadus vecais Kanādas sacīkšu braucējs nekavējoties samazināja atpalikšanu no Maika Rokenfellera, kurš brauca pirms viņa, pēc otrā pitstopa. Tas ļāva viņam izdarīt maksimālu spiedienu uz savu sāncensi sacīkšu noslēdzošajā daļā. Pēc bloķēšanas, bremzējot, „Audi” vadītājs zaudēja gandrīz garantēto otro vietu un bija trešais. Timo Šaiders ar “Audi A4 DTM” finišēja ceturtais. Ar četriem vadītājiem pieciniekā iekļuva arī Matiass Ekstrēms kā uzvarētājs un sacīkstes, kas iepriekšējās brīvdienās noritēja Nirburgringā ar tās peripetijām, Ingolštadtes autoražotājam beidzās veiksmīgi.

DTM Nurburgring DTM Nurburgring DTM Nurburgring
DTM Nurburgring DTM Nurburgring DTM Nurburgring
DTM Nurburgring DTM Nurburgring DTM Nurburgring
DTM Nurburgring DTM Nurburgring DTM Nurburgring

     Leģendārajā Eifeļa aplī “Hankook” sliki parādīja savas stabili augstās īpašības. Gan garos posmos, gan arī īsos starpposmos starp pitstopiem ar superātriem apļiem neatkarīgi no sacīkšu stratēģijas vadītāji un komandas varēja rēķināties ar “Hankook” riepām un vienmēr saņēma teicamu atbalstu no “Ventus F200”.

     Matiass Ekstrēms: „Tas bija lieliski, es spēju ideāli sadalīt savas sacīkstes etapos. Visos trīs režīmos riepas strādāja ļoti labi. Tādējādi es varēju regulēt ātrumu tieši tik, cik tas bija nepieciešams. Ar diviem superātriem pitstopiem es ideāli spēju kontrolēt sacīkstes.”
    
Bruno Spenglers: „Šī otrā vieta un astoņi punkti ir ļoti svarīgi cīņā par čempiona titulu. Es biju acīmredzami ātrāks nekā Maiks, kurš brauca pirms manis un izdarīja nelielu kļūdu. “Hankook” riepas mani šajā nedēļas nogalē iespaidoja. Tās lieliski strādāja uz slapjas trases kvalifikācijā un bija neticami piemērotas šodien uz sausa asfalta”.
    
Maiks Rokenfellers: „Trešā vieta – tas ir normāli, bet, kad tu atdod otro vietu paša kļūdas dēļ kad palikuši divi apļi, tas nav visai labi. Ar riepām viss bija kārtībā, bet mūsu iestatījumi nebija ideāli, tāpēc beigās man vajadzēja cīnīties līdz galam.”

Vairāk informācijas uzziniet oficiālajā lapā hankooktiremotorsports.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis