DTM Spielberga 2012DTM Spielberga 2012     DTM: uzvaru „Audi” Špilbergas trasē atnesa vai nu itālis, vai francūzis, vai šveicietis.

     Eduardo Mortara, kurš startēja Rosberg komandas sastāvā, izcīnīja uzvaru DMT sacīkšu posmā, kas norisinājās Austrijas trasē Špilbergā un atnesa „Audi” pirmo uzvaru šajā sezonā. Līdz šim Audi, kurš ir uzvarējis četros no pēdējiem 5 čempionātiem, izskatījās vājāks, nekā konkurenti BMW un Mersedess.

      Startējot no pirmās vietas, Mortara bija līderos praktiski visas sacīkstes garumā un, lai arī Martins Tomčiks ar BMW un Harijs Pafets ar Mersedess neļāva līderim būtiski atrauties, nozīmīgi uzbrukumi Audi pilota pozīcijām netika veikti. Reāla iespēja sekotājiem apdzīt līderi bija viņa otrā, kā arī beidzamā pitstopa apmeklējuma laikā, taču Mortara abas reizes pārliecinoši guva virsroku pār konkurentu mēģinājumiem. Tomēr jāsaka, ka arī otrās un trešās vietas ieguvējiem Tomčikam un Pafetam ir pamats būt apmierinātiem ar sacīkšu rezultātiem, jo BMW pilotam, pēc salīdzinoši bālā sezonas sākuma tā ir pirmā reize, kad viņš nonāk uz goda pjedestāla, bet Mersedess pilots ar izcīnīto rezultātu nostiprināja savu pirmo vietu kopvērtējuma tabulā. Brunuo Spenglers, kurš līdz Austrijas posmam kopvērtējumā bija otrajā vietā, sabojāja savu BMW vienā no nelielajiem incidentiem, kuri regulāri notika trasē, pilotam neizdevās uzturēt sacīkšu augsto tempu, bet beigās viņš vispār izstājās.

DTM Spielberga 2012 DTM Spielberga 2012 DTM Spielberga 2012
DTM Spielberga 2012 DTM Spielberga 2012 DTM Spielberga 2012
DTM Spielberga 2012 DTM Spielberga 2012 DTM Spielberga 2012

     No ārpus trijnieka finišējošajiem braucējiem vērts pieminēt divkārtējo turnīra uzvarētāju Timo Šaideru. Vācietis šogad aizvada neveiksmīgu sezonu. Kārtējo reizi kvalifikācijā viņš demonstrēja vāju sniegumu, bet sacīkšu pirmajā aplī izlidoja no trases pēc tam, kad sadūrās ar konkurentu. Tomēr pēc šīm neveiksmēm „Audi” pilotam izdevās saņemt sevi rokās un, pateicoties praktiski nevainojamai braukšanas manierei, beigās spēja izcīnīt 6.vietu.

     Eduardo Mortara, kurš izcīnīja savu pirmo uzvaru DTM sērijā, čempionātā piedalās otro gadu. Pagājušajā sezonā pilots atzīmējās ar 2 trešajām vietām, bet kopvērtējumā ieņēma 9.vietu. Pilots seriālā piedalās ar itāļu sacīkšu licenci un viņš ir dubultpilsonis (Francijas un Itālijas pilsonība), lai gan ir dzimis un pašreiz dzīvo Šveicē.

Vairāk informācijas uzziniet oficiālajā lapā hankooktiremotorsports.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis