DTM Zandvorta 2013DTM Zandvorta 2013

Augusto Farvušs izcīnīja uzvaru DTM etapā Zandvortā, savukārt Maiks Rokenfellers, kas finišēja otrais, priekšlaicīgi kļuva par šī gada čempionu.

Pirmajā pagriezienā Farvušs apsteidza no pole position startējošo Mario Vitmanu, tālāk RBM BMW pilots sāka atrauties no sekotājiem, radot četru sekunžu pārsvaru.

Rokenfellers, kas ar savu Phoenix Audi pirmajā aplī aizskāra Vitmana MTEK BMW, efektīvāk nekā Farvušs spēja izmantot opcijas riepas, un pirms sākās pirmais boksu apmeklējumu vilnis Maiks turējās aiz Augusto.

Farvušs, kas pirmajā boksu apmeklējumā, kuru viņš veica divus apļus ātrāk par Rokenfelleru, izvēlējās opcijas riepas, apsteidza topošo 2013. gada čempionu par vairāk nekā divām sekundēm.

Atlikušajā sacīkšu daļā Maiks vairs nespēja līdzvērtīgi cīnīties ar Augusto un pat nonāca aiz Timo Šaidera no Abt Audu.

DTM Zandvorta 2013 DTM Zandvorta 2013 DTM Zandvorta 2013 DTM Zandvorta 2013
DTM Zandvorta 2013 DTM Zandvorta 2013 DTM Zandvorta 2013 DTM Zandvorta 2013

Pēc dažiem apļiem Timo ļāva Maikam sevi apsteigt un tālāk piesedza pārinieku no Audi, ieskaitot laiku, kamēr trasē bija drošības mašīna, kuras parādīšanos izprovocēja Džemija Grīna un Dirka Vernera mašīnu sadursme. Dirks Verners izstājās no sacīkstēm, ietriecoties sienā.

Rezultātā Šnaiders izcīnīja savu pirmo pjedestālu, savukārt no pole position startējošais Marko Vitmans kļuva par vēl vienu Matiasa Ekštrema lieliskā izrāviena upuri.

Vitmans startēja ar parastajām riepām un drīzumā nomainīja tās uz opcijas riepām, bet šī stratēģija nenostrādāja.

Par pēdējo Ekštrema upuri kļuva Marko, kas kādā sacīkšu brīdī pat bija pēdējais. Tomēr noslēguma posmā Matiass iebrauca boksos pēc opcijas riepām un sāka izrauties, rezultātā finišējot ceturtajam. Marko nācās samierināties ar piekto pozīciju.

Oficiālā lapa: DTM.com

Turpmākie DTM posmi:

datums trase garums apļi
20.10.2013 Hockenheimring Baden-Württemberg 4,574 km 42
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis