Farfuss uzvar Ošerslēbenē un kļūst par pēdējo Rokenfellera sāncensiFarfuss uzvar Ošerslēbenē un kļūst par pēdējo Rokenfellera sāncensi

Cīņa par DTM čempiona titulu turpināsies starp diviem pilotiem. Ošerslēbenes Motosporta trasē Augusto Farfuss (BMW) uzvarēja četrsimtajās sacensībās populārākajā starptautiskajā sērijā, apsteidzot meistarsacīkšu līderi Maiklu Rokenfelleru un Džeimiju Grīnu (abi – Audi). Konkurentu neveiksmīgie rezultāti kļuva par iemeslu tam, ka 30 gadus vecais brazīlietis palika par vienīgo Rokija sāncensi cīņā par titulu. Pagājušā gada DTM čempions Bruno Spenglers (BMW), Kristiāns Fitoriss un Roberts Vikenss (abi – Mercedes-Benz) nespēja savākt punktus astotajā posmā un zaudēja iespēju cīnīties par uzvaru čempionātā. Sacīkšu brīvdienas netālu no Magdeburgas vēroja kopumā 70500 skatītāju.

Līdz nākamajam etapam, kas norisināsies 29. septembrī Zandvortā, Rokenfellers atradīsies turnīra tabulas augšgalā ar 124 punktiem, par 33 apsteidzot Farfusu, kas pēc uzvaras Ošerslēbenē atrodas otrajā vietā. Pat ja Holandes kāpās Augusto uzvarēs vēl vienās sacīkstēs, Rokijam pietiks ar otro vietu finišā, lai priekšlaicīgi, vienu etapu pirms sezonas beigām, pirmo reizi savas karjeras laikā kļūtu par DTM čempionu.

Farfuss uzvar Ošerslēbenē un kļūst par pēdējo Rokenfellera sāncensi Farfuss uzvar Ošerslēbenē un kļūst par pēdējo Rokenfellera sāncensi Farfuss uzvar Ošerslēbenē un kļūst par pēdējo Rokenfellera sāncensi Farfuss uzvar Ošerslēbenē un kļūst par pēdējo Rokenfellera sāncensi
Farfuss uzvar Ošerslēbenē un kļūst par pēdējo Rokenfellera sāncensi Farfuss uzvar Ošerslēbenē un kļūst par pēdējo Rokenfellera sāncensi Farfuss uzvar Ošerslēbenē un kļūst par pēdējo Rokenfellera sāncensi Farfuss uzvar Ošerslēbenē un kļūst par pēdējo Rokenfellera sāncensi

Farfusam uzvara Ošenrslēbenē kļuva par otro uzvaru sezonas laikā pēc triumfa sezonas pirmajā etapā Hokenhaimā. „Starts kļuva par panākumu atslēgu” – atzīmēja brazīlietis. – „Es uzreiz apsteidzu Džeimiju Grīnu un nokļuvu priekšgalā. Pitstopi noritēja ideāli. Esmu vairāk nekā laimīgs. Mēs saglabājam matemātiskās iespējas iegūt titulu, tādēļ turpināsim cīnīties.”

Rokenfellers palika apmierināts ar otro vietu. Džeimijs Grīns, startējot no starta režģa, beigās ieguva trešo vietu.

Gērijs Pafets kļuva par labāko Mercedes-Benz pilotu. Brits startēja savās simtajās DTM sacensībās no 12. pozīcijas, bet finišēja sestais.

Pafeta Mercedes-Benz partneris Kristiāns Fitoriss, kas pirms šīm brīvdienām atradās čempionāta otrajā vietā, etapu aizvadīja neveiksmīgi. Startējot no 20. vietas, vācietis nespēja iegūt nevienu punktu, ierindojoties 18. vietā.

Oficiālā lapa: DTM.com

Turpmākie DTM posmi:

datums trase garums apļi
29.09.2013 Circuit Park Zandvoort 4,307 km 44
20.10.2013 Hockenheimring Baden-Württemberg 4,574 km 42
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis