Hankook aizstās Dunlop 24H Series izturības sacensībās201401131604

Hankook ir kļuvis par ekskluzīvo 24H Series riepu piegādātāju, nomainot šajā postenī Dunlop, kurš šogad ir aizņemts ar sacīkšu riepu ražošanas pārnešanu no Birmingemas uz citām Eiropas rūpnīcām.

24H Series sezonas laikā notiek vairākas 12 un 24 stundu autosacīkstes un tās norisinās tādās visiem labi pazīsatmās trasēs kā ''Hungaroringa'', ''Mudželo'', ''Zandvorta'', kā arī atsevišķās trasēs Dubajā. Autosacīkstes notiek gan profesionālajā, gan amatieru līmenī. Sākot ar šo gadu, pilnais čempionāta nosaukums būs 24H Series powered by Hankook.

Esam priecīgi iegūt jaunu, lielisku partneri Hankook personā, - paziņoja holandiešu firmas Creventic pārstāvis Džerijs Vilems (Gerrie Willems), kurš nodarbojas ar sērijas autosacīkšu attīstīšanu un organizēšanu kopā ar Nīderlandes automobiļu asociāciju DNRT. - Arī loģistikas ziņā ir ļoti grūti nodrošināt riepu piegādi dažādiem sacīkšu automobiļiem, ja to amplitūda sniedzas no GT3 klases sporta auto līdz pat kompaktiem salonautomobiļiem, taču Hankook ir labi sagatavojies šī uzdevuma izpildei. Pēdējo gadu laikā uzņēmuma ir iekarojis lieliskas pozīcijas starptautiskajā autosporta pasaulē, ieguvis lielisku reputāciju un ievērojamu pieredzi. Mēs esam pilnīgi pārliecināti par to, ka mūsu sadarbība būs ļoti veiksmīga un panākumiem bagāta''.

''Ekskluzīvā riepu piegādātāja statusā, balstoties uz mūsu ilggadējo, izturības sacensību laikā gūto, pieredzi, mēs spēsim dot savu ieguldījumu šī lieliskā projekta attīstībā, - atzīmēja Hankook autosporta Eiropas nodaļas direktors Manfrēds Zandbihlers (Manfred Sandbichler). - Pateicoties mūsu plašajai sacīkšu riepu līnijai, kuras daudzkārt ir demonstrējušas savas izcilās īpašības klasiskajās, lielo distanču, autosacīkstēs, tai skaitā ''Nirburgringas'' trasē un Lemānā, mēs spēsim piedāvāt nepieciešamās riepas ikvienam dalībniekam, visu veidu sacīkšu trasēm un laikapstākļiem. Pats par sevi saprotams, ka sacīkšu laikā mūsu mehāniķi nepārtraukti atradīsies uz treka, sniedzot tehnisko atbalstu visām komandām''.

Atkarībā no laikapstākļiem Hankook piegādās komandām slikus vai lietus riepas no Hankook Ventus Race līnijas, kuras tika izstrādātas speciāli izturības autosacīkstēm.

 np-24H-series-800x553 hankookdubai

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis