Hankook būvē septīto riepu rūpnīcu IndonēzijāHankook būvē septīto riepu rūpnīcu Indonēzijā    "Hankook Tire" ieguldīs 353 miljonus USD jaunas riepu fabrikas celtniecībā Bekasi, Indonēzijā. Riepu rūpnieka globālā ražošanas kapacitāte līdz ar to sākot no 2014. gada palielināsies par 100 miljoniem riepu gadā, un tas ataino lielu sasniegumu uzņēmuma ceļā uz vidējā termiņa apgrozījuma mērķu sasniegšanu.

     Stratēģiskā jaunas ražotnes celtniecība orientējas uz visā pasaulē pieaugošo pieprasījumu pēc "Hankook" riepām un palīdz sasniegt ražotāja ambiciozos, arī ilgtermiņa izaugsmes mērķus. Benkasi atrašanās vieta tuvu Indonēzijas galvaspilsētai Džakartai pie tam spēja starp daudziem iespējamiem kandidātiem gūt virsroku. Jaunās riepu fabrikas pamatakmens ielikšana, kas papildus autoriepām ražos arī riepas vieglajām kravas automašīnām pasaules tirgum, notiks jau 2011. gada trešajā ceturksnī. Pēc sākotnējās celtniecības fāzes noslēgšanās 2014. gada septembrī, rūpnīcas ražošanas kapacitāte būs 6 miljoni riepu gadā. Infrastrukturāli ļoti labi attīstītais apgabals sasniedz 60 hektāru platību (600.000 m²), un tam ir ļoti labs loģistiskais savienojums.
     „Hankook riepas turpina tiekties pēc spēcīgas, ilgstošas uzņēmuma izaugsmes caur efektīvām investīcijām un produktivitātes kāpinājumu,“ paskaidro "Hankook Tire" ģenerāldirektors Seungs Hva Su (Seung Hwa Suh). „Mūsu jaunās rūpnīcas celtniecība ir svarīgs solis šo mērķu sasniegšanā. Ar jaunās ražotnes būvniecību mēs orientējamies uz mūsu klientu vajadzībām un stiprinām mūsu pozīcijas visā pasaulē. Nepārtraukts ieguldījums pirmklasīgos ražošanas objektos ir mūsu atbilde uz visā pasaulē pieaugošo pieprasījumu pēc mūsu augsti kvalitatīvajiem izstrādājumiem.“
     Šobrīd "Hankook Tire" nodarbina piecus ražošanas objektus visā pasaulē. Ar paziņojumu novembrī par Eiropas augstākās pakāpes fabrikas Ungārijā rūpniecisko paplašināšanu un vēl vienas fabrikas celtniecību Ķīnā ievērojami pieaug ražotāja produktivitātes kapacitāte. Tagad izsludinātā jaunas rūpnīcas celtniecība Indonēzijā palielina ikgadējo apjomu par kopumā 100 miljoniem vienību un nostiprina uzņēmuma kā liela globāla riepu ražotāja pozīciju.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis