Uzņēmums Hankook Tire ir viens no vislielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp vislielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē.

Vairāk par zīmolu

Uz bezceļiem šīm riepām ir lieliski darba raksturlielumi jebkuros laika apstākļos, gan uz akmeņainiem kalnu ceļiem, gan uz grants un smilšu seguma ceļiem. Dynapro ATM RF10 atšķiras ar paaugstinātu akustisko komfortu.

Ventus v12 evo2 rf10
Ventus v12 evo2 rf10
Ventus v12 evo2 rf10
Ventus v12 evo2 rf10
Ventus v12 evo2 rf10
Ventus v12 evo2 rf10

Pieejamie izmēri un cenas

Тehnoloģiskie risinājumi


Pamata īpašības  
Priekšrocības
Viļņveidīgi, dziļi iegriezumi un kanāliņi. Daudz ilgāks riepas kalpošanas laiks, nezaudējot riepas dinamiskās īpašības, lieliski radītāji uz slapja un apsniguša ceļa.
Leņķī izvietoti sānu kanāliņi. Uzlabota vilkme uz slapja seguma un bezceļu apstākļos.
Daudzlīmeņu sānu kanāliņi. Pašattīrīšanās funkcija ar netīrumu novadīšanu.
Mūsdienīgs, rupjš protektora zīmējums. Precīza un stabila vadāmība pagriezienos.
Plats protektors (par 7-8% vairāk, salīdzinājumā ar analoģisku modeli). Lieliska noturība pret iegriezumiem, uzplēšanu un bojājumiem.

Ērta braukšana

Noturība pret saduršanu un bojājumiem

Viscaur rupjais protektors aizsargā pret sagriezumiem, uzplēsumiem un sitieniem. Nodrošina lielisku vilkmi, īpaši uz slapja un sniegota ceļa.

Viļņveidīgi dziļi iegriezumi

Dziļas divpakāpju lameles pagarina protektora kalpošanas laiku un uzlabo rādītājus uz slapja ceļa seguma.

Daudzlīmeņu kanāliņi

Daudzlīmeņu kanāliņu pielietojums nodrošina mazāku protektora bloku kustību, salīdzinot ar parasto kanāliņu formu. Šāds risinājums uzlabo efektivitāti kustības laikā līkumos.

Ieliektie kanāliņi

Ieliektie kanāli starp protektora blokiem uzlabo vilkmi bezceļa apstākļos.

Akmeņu aizvākšanas tehnoloģija

Akmeņu aizvākšanas tehnoloģija riepas pleca zonas centrālajā un sānu daļā palīdz novērst riepas bojājumus.

Leņķī izvietotie sānu kanāliņi

Uzlabo vilkmi uz slapja ceļa seguma un nodrošina pašattīrīšanos.

 

Zigzagveida bloki

Nodrošina lielisku saķeri ar sausu, slapju un apledojušu segumu.

Palielināta saķeres kontaktvirsma

Ar datormodelēšanas palīdzību palielināta saķeres kontaktvirsma (par 7-8% salīdzinājumā ar analoģisku produktu), mazināta nevienlīdzīga nodiluma veidošanās, kā arī nodrošināta labāka saķere jebkuros ceļa apstākļos.

Loka aizsargmala

Aizsargā diskus no iespējamiem bojājumiem.

Blīvējošais spilvens

Novērš riepas bojājumus un atslāņošanos, kas var rasties, braucot ar pārlieku zemu spiedienu auto riepā.

Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi.

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija

Citas HANKOOK vasaras riepasJaunā riepa Hankook Ventus V12 Evo K110, pateicoties agresīvajam izskatam un lieliskiem ekspluatācijas raksturojumiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību. 

tālāk >

Ventus S1 evo² ir jaunais Ultra High Performance klases Premium-sport riepu flagmanis. Šīs riepas ir izgatavotas pēc DTM tehnoloģijas un ir jaunā Hankook Ventus riepu paaudze. 

 tālāk >

Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

 tālāk >

Vissezonas riepa Hankook RH 06 Ventus ST paredzēta jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepai ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”-līdz 270km/h.

 tālāk >

Riepa Hankook K425 Kinergy Eco - ir lielai automobiļu gammai paredzēta vasaras riepa. Tā lieliski piemērojama sākot no mazlitrāžas  pilsētas automobiļiem, beidzot ar ģimenes universāliem.

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri ..

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri braucot lielos kustības ātrumos

tālāk >

Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas , kas paredzētas komerctransportam.

tālāk >

Plata atbalsta virsma un agresīvi iegriezumi protektorā ar zigzagveida kanāliem padara to nodilumizturīgu un pastiprina saķeri ar slapju ceļu. Trīs pamatrievas protektorā lieliski novada ūdeni jebkuros apstākļos un palīdz automobilim ripot vienmērīgi un līdzeni.

 tālāk >

 

 

Hankook RA 28- asimetriskās vasaras ripas vieglajam kravas  autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepa paredzēta ekspluatācijai pilsētas apstākļos un piepilsētas ceļos, taču spēj izturēt arī lauku grants ceļus un viegla bezceļa apstākļus

 tālāk >

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis