Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē

Vairāk par zīmolu

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontakta laukumu ar ceļa segumu, tā būtiski uzlabojot noturību uz ceļa, braucot taisnā virzienā, un automobiļa saķeri braucot lielā ātrumā. Lai nodrošinātu pārliecinošu riepas uzvedību uz slapja ceļa, riepas protektorā ir četras gareniskas ūdens novadīšanas rievas jeb kanāli. Atbilstoši piešķirtajam ātruma indeksam „H” riepa paredzēta ātrumiem līdz 210km/h.

Pieejamie izmēri un cenas

OE:

Daudzi autoražotāji ir atzinīgi novērtējuši Hankook Dynapro HP riepas un tās pelnīti ir daudzu autoražotāju novērtētas un iekļautas rūpnīcas komplektācijā šādiem auto:

 

 

 

 

 

 

Testu rezultāti


  2011
Dynapro HP RA23 215/65 R16
Vērtējums
3.VIETA

Auto bild:
Auto Bild riepu tests izmērā 215/65R16 (03.2011)

Tehnoloģiskie risinājumi


Pateicoties protektora pastiprinātajām plecu zonām un noapaļotajam profilam, riepa ir noturīga pret sānslīdi līkumu izbraukšanas laikā un efektīvi cīnās ar deformācijām, kas var izraisīt nevienmērīgu nodilumu. Riepas Hankook RA 23 Dynapro HP platā centrālā riba pazemina trokšņa līmeni, kā arī veicina zemu rites pretestību. Divas atsevišķu bloku rindas ļauj riepai pārliecinoši braukt arī uz ceļiem bez cieta seguma.

Gumijas maisījums ar augstu silīcija saturu būtiski uzlabo saķeres rādītājus, braucot pa slapjiem ceļiem. Turklāt, pateicoties piemeklētajam riepas gumijas sastāvam, šīm riepām ir īpaši ilgs ekspluatācijas laiku.

Efektivitāte uz slapja ceļa seguma

Četras taisnas rievas

Četras ūdens novadīšanas rievas efektīvi novērš akvaplanēšanu.

Divpakāpju kanāliņš

Ātri novada ūdeni no riepas virsmas, mazinot akvaplanēšanas risku.

Vadāmība

Centrālā riba

Novērš akvaplanēšanu.

Robi trokšņa samazināšanai

Samazina trokšņa līmeni, padarot braukšanu daudz patīkamāku.


Riepas uzbūve

Bezšuvju iekšējais slānis:

  • Bezšuvju iekšējais slānis riepas perimetrā virs tērauda lentes paaugstina tās izturību un palielina viendabīgumu, tādā veidā uzlabojot braukšanas komfortu un stabilitāti pat lielā ātrumā.
    Viendabība, kas uzlabo komfortu un stabilitāti lielā ātrumā.

  • Plata un elastīga tērauda lente:
    Paaugstina protektora izturību, uzlabo vadāmību un aizkavē riepas nodilšanu

 

Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi..

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija

Ventus v12 evo2 ra23
Ventus v12 evo2 ra23

Citas HANKOOK vasaras riepasJaunā riepa Hankook Ventus V12 Evo K110, pateicoties agresīvajam izskatam un lieliskiem ekspluatācijas raksturojumiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību. 

tālāk >

Ventus S1 evo² ir jaunais Ultra High Performance klases Premium-sport riepu flagmanis. Šīs riepas ir izgatavotas pēc DTM tehnoloģijas un ir jaunā Hankook Ventus riepu paaudze. 

 tālāk >

Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

 tālāk >

Vissezonas riepa Hankook RH 06 Ventus ST paredzēta jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepai ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”-līdz 270km/h.

 tālāk >

Riepa Hankook K425 Kinergy Eco - ir lielai automobiļu gammai paredzēta vasaras riepa. Tā lieliski piemērojama sākot no mazlitrāžas  pilsētas automobiļiem, beidzot ar ģimenes universāliem.

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri ..

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri braucot lielos kustības ātrumos

tālāk >

Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas , kas paredzētas komerctransportam.

tālāk >

Plata atbalsta virsma un agresīvi iegriezumi protektorā ar zigzagveida kanāliem padara to nodilumizturīgu un pastiprina saķeri ar slapju ceļu. Trīs pamatrievas protektorā lieliski novada ūdeni jebkuros apstākļos un palīdz automobilim ripot vienmērīgi un līdzeni.

 tālāk >

 

 

Hankook RA 28 asimetriskās vasaras riepas paredzētas vieglajam kravas autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepas paredzēta izmantošanai pilsētas apstākļos un uz piepilsētas ceļiem ..

 tālāk >

 

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis