Hankook gūst panākumus IRC rallijā BeļģijāHankook gūst panākumus IRC rallijā Beļģijā      Hankook riepas gūst panākumus IRC posmā Beļģijā. Hankook komandas braucējs Andreass Mikelsens rallija finišā ierindojās piektajā vietā kopvērtējumā.

       Uzlecošā norvēģu zvaigzne, kas rallija priekšvakarā sasniedza 21 gada vecumu, veica nevainojamu braucienu grūtajās divu dienu sacensībās.

      Tā bija pirmā reize, kad Mikelsens piedalījās šajā rallijā un arī M-Sport sagatavotās Hankook Ford Fiesta S2000 debija uz asfalta.

      „Šis ir liels sasniegums visai komandai,” teica Hankook Anglijas autosporta vadītājs Maiks Patersons, kas ir atbildīgs par Hankook IRC projektu. „Visi ir ļoti smagi strādājuši, veidojot šo programmu, testēšana ir noritējusi ārkārtīgi labi un tagad mēs redzam šīs pedantiskās sagatavošanās rezultātus. Piektā vieta kopvērtējumā ir ievērojams sasniegums mūsu pirmajā asfalta rallijā, un mēs sezonas gaitā ceram iegūt vēl vairāk punktu.”

       Mikelsenam un viņa līdzbraucējam Olem Fløenem šajās sacensībās bija jāapgūst šis aslfalta rallijs un jācīnās pret jau atzītiem IRC sāncenšiem.

      „Es esmu ļoti apmierināts ar savu rezultātu. Man kā jaunam braucējam nebija viegli braukt pa šiem ceļiem. Es esmu pārliecināts, ka nākamreiz, kad es būšu šeit, es varēšu braukt ātrāk”, teica Mikelsens.

 Hankook gūst panākumus IRC rallijā Beļģijā Hankook gūst panākumus IRC rallijā Beļģijā Hankook gūst panākumus IRC rallijā Beļģijā 

       „Mūsu mērķis bija sestā vieta šajā nedēļas nogalē, tādēļ piektā vieta ir lielisks rezultāts un viss notika tieši tā, kā tika plānots. Mums nebija nekādu problēmu ar automašīnu, vienīgā problēma bija pieredzes trūkums uz šiem ļoti sarežģītajiem ceļiem.”

       Plaša testēšana ar Hankook riepām pirms sacensībām nodrošināja to, ka komanda bija gatava jebkādiem laikapstākļiem, un riepas parādīja labus rezultātus karstajos, sausajos apstākļos.

       „Pirmā diena ieilga līdz vēlam vakaram, tādēļ posma laikā palika vēsāks, bet otrajā dienā posmi bija visu dienu, tādēļ riepu izvēle bija izšķiroša, jo temperatūra pieauga un uz rallija beigām atkal samazinājās,” teica Maiks.

       Hankook komanda trasē atgriezīsies nākamajā mēnesī, kad IRC pāries atpakaļ uz grants segumu ar Sata Rallye Açores, kas notiks 15. - 17. jūlijā.

 

Turpmākie IRC posmi

Sata Rally Açores

Azoru salas (PT)

15. - 17. jūlijs

Grants

Barum Czech Rally Zlín

Čehijas Republika

27. - 29. augusts

Asfalts

Rallye Sanremo

Itālija

23. - 25. septembris

Asfalts / grants

RAC MSA Rally of Scotland

Apvienotā Karaliste

15. - 17. Oktobris

Grants

FxPro Cyprus Rally

Kipra

4. - 6. novembris

Asfalts / grants

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis