Hankook ir kļuvis par oficiālo Zviedrijas auto sacīkšu seriāla Racing Elite League riepu piegādātājuHankook ir kļuvis par oficiālo Zviedrijas auto sacīkšu seriāla Racing Elite League riepu piegādātāju

     Zviedrijas automašīnu sacīkšu seriālā tiks izmantoti Hankook Ventus F200 sliki sausam laikam, kā arī Hankook Ventus Z204 riepas lietainam laikam. Pēc ražotāju vārdiem, šīs ir riepas, kurām piemīt gan ideāla vadāmība, gan laba noturība pret nodilumu, tāpēc tas ir optimālākais risinājums visās sacīkšu trasēs un jebkuros laika apstākļos.

     „Mēs ļoti lepojamies, ka esam uzsākuši sadarbību ar Hankook,” pavēstīja TTA pārstāvis un vienas no Zviedrijas sacīkšu līderkomandas Flash Engineering pilotiem Jans Nilsons (Jan Nilsson). ,,Viņi mums piedāvā nepārspējamas sporta riepas, kuras ir nodemonstrējušas iespaidīgus rezultātus gan testa braucienos, gan dažādos citos sacīkšu čempionātos. Šīs riepas pilotiem ļauj saglabāt teicamas manevrēšanas spējas pat garās sacīkstēs, saglabājot nemainīgi augstu saķeri ar trasi, kas dod lielākas apdzīšanas manevru iespējas. Tas nozīmē, ka jaunajā 2012.gada sezonā mēs redzēsim daudzus interesantus sacīkšu momentus.”

     „Pateicoties uzsāktajai sadarbībai ar TTA mēs esam spēruši svarīgu un plašu soli mūsu Eiropas autosporta programmas īstenošanā, jo šī ir pirmā reize, kad esam kļuvuši par oficiālajiem riepu piegādātājiem kādam no skandināvu autosacīkšu čempionātiem,” pavēstīja Hankook Eiropas tirdzniecības un mārketinga viceprezidents Hi Se Ahn (Hee Se Ahn): ,,TTA pieeja autosportam ir balstīta uz nepārtrauktu sporta mašīnu pilnveidošanu, izmantojot inovatīvus risinājumus un jaunākos materiālus, kas lieliski saskan arī ar mūsu izvirzīto lozungu – Driving Emotion.”

     Savu viedokli par Hankook riepām izteica arī pazīstamais zviedru autosportists Matias Ekstom (Mattias Ekström), kurš ir divkārtējais Vācijas DTM sērijas čempions un vienlaikus ir arī labi pazīstams ar korejiešu ražotajām riepām un TTA automobiļiem. „DTM čempionātos Hankook riepas vienmēr strādā lieliski,” pavēstīja Ekstroms. ,,Un tās vienmēr uz mani ir atstājušas labu iespaidu, pat tad, kad tiek izmantotas arī grūtos braukšanas apstākļos. Būtiskākais ir tas, ka, vienalga, vai tie ir treniņi, kvalifikācijas braucieni vai sacīkstes, tās vienmēr tiek galā ar uzdevumu, nodrošinot patiesi labu saķeri visa brauciena laikā. Uzticamas riepas jebkuram sportistam ir būtisks nosacījums un tāpēc es ar nepacietību gaidu 2012.gada TTA sezonu, jo esmu pārliecināts, ka Hankook riepas ir ideāli piemērotas viņu automašīnām un Zviedrijas sacīkšu trasēm.”

     TTA jau bija iespēja novērtēt Hankook riepas, jo ar tām pirms sezonas testos bija aprīkots jaunais prototips.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis