Hankook KINERGY ECO ("Riepu pasaules uzlecošā zvaigzne" AutoBild tests 2011)      Ar jauno KINERGY ECO Hankook Tire veiksmīgi veic iespaidīgu balansēšanas aktu. Apvienojot pašus jaunākos materiālus, tādus kā silīcija dioksīda nanodaļinas, kas līdz šim šajā segmentā ir reti sastopamas, un pašas progresīvākās savienojumu tehnoloģijas, Hankook ir spējis samazināt KINERGY ECO rites pretestību par 12 procentiem salīdzinājumā ar parastām riepām, kas pašlaik ir tirgū pieejamas. Enerģijas ietaupījumu atspoguļo mazāks degvielas patēriņš, tādā veidā dodot ieguldījumu uzlabotā vispārējā CO2 pēdas nospiedumā. Tajā pašā laikā šī daudzpusīgā daudzcīņniece patiešām izceļas ar drošību saistītās disciplīnās, tādās kā bremzēšana uz slapja seguma, un piedāvā apmēram astoņus procentus īsākus apstāšanās attālumus salīdzinājumā ar citām šīs klases riepām.
    “Mums KINERGY
ECO ir jaunas riepu ēras vēstnesis,” paskaidro Džins Vuks Čojs (Jin-Wook Choi), Administratīvais viceprezidents un Hankook Tire vadītājs Eiropā. “Mūsu sabiedrības vērtības pēdējos gados ir ļoti mainījušās. Cilvēki savā domāšanā un darbībās ir kļuvuši apzinīgāki attiecībā pret apkārtējo vidi, un viņi vēlas, lai viņu riepas arī piedāvātu labāku degvielas ekonomiju, bet neziedojot drošību un braukšanas ērtību. Ar KINERGY ECO mums ir izdevies radīt šo kombināciju. Bet ir arī skaidrs, ka mūsu patērētāju drošība paliek par mūsu svarīgāko prioritāti. Attiecībā uz drošību mēs neielaižamies kompromisos.”
    
Līdzsvarotais, asimetriskais protektors vērā ņemami uzlabo riepu kontroli. Tajā pašā laikā KINERGY ECO optimizētais protektora dizains ne tikai sniedz labākas kontroles īpašības, bet arī kopumā padara braukšanu ērtāku un klusāku. Optimāli izkārtotas, platas, gareniskas rievas sniedz efektīvu aizsardzību pret hidroplanēšanu. Paš-uzasinošas protektora bloka malas arī nodrošina nepieciešamo saķeri gan uz slapjām, gan sausām braukšanas virsmām. Platāki apmaļu bloki un palielināts saskares laukums uzlabo vilci un stabilitāti uz pagriezieniem pat pie lieliem ātrumiem uz sausa seguma.
    
2008. gadā Hankook Tire sāka sekot savai H-LOHAS (Hankook uz dzīves stilu orientēta veselība un ilgspējīgums) filozofijai, kas ietver ne tikai ilgspējīgu un videi draudzīgu produktu, tādu kā jaunais KINERGY ECO, izstrādi, bet arī sociālu atbildību un atbildību par apkārtējo vidi. Tādēļ nav nekāds pārsteigums, ka jaunā Hankook Tire riepu koncepcija ir izstrādāta, jau ņemot vērā ES riepu marķējuma prasības. Riepu marķējums, kas saskaņā ar Eiropas Komisijas izdotu direktīvu tiks ieviests visās 27 ES dalībvalstīs, virzīts uz to, lai sākot ar 2012. gada novembri Eiropas riepu tirgū ievestu jaunu skaidrību. Jaunie marķējumi vērsīs autovadītāju uzmanību uz produktiem, kam ir īpaši zema rites pretestība un zems trokšņa līmenis, bet kuri ir arī īpaši droši un kam ir spēcīga saķere slapjos apstākļos.

* Kontrol tehnoloģija
     Atvasināts no angļu valodas terminiem Kinetic (apzīmē kustību) un Control (apzīmē kontroli), Hankook Tire Kontrol tehnoloģija atspoguļo labāko iespējamo vadītāja, transportlīdzekļa un ceļa mijiedarbības vadāmību, ko sniedz riepas brauciena laikā. Kontrol tehnoloģija tikusi izstrādāta, lai sniegtu transportlīdzekļa vadītājam visus pašlaik pieejamos jaunākās Hankook riepu tehnoloģijas ieguvumus drošības, braukšanas īpašību, komforta un vides aizsardzības saderības izteiksmē.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis