Hankook kļuvis par UEFA Eiropas Līgas sponsoruHankook kļuvis par UEFA Eiropas Līgas sponsoru Hankook ar prieku paziņo par to, kā tas kļūs par 2012-2015.gada UEFA Eiropas Līgas oficiālo sponsoru. Ar jaunā kontrakta palīdzību Hankook ir nodomājis turpināt uzlabot sava zīmola atpazīstamību Eiropā.

Hankook saņems lielisku iespēju plaši izrādīt savu zīmolu sacensību ietvaros, izmantojot tādas iespējas kā reklāmas stendi stadiona perimetrā, mēdiju fons īsajāss intervijās, kā arī zīmols tiks izrādīts oficiālo UEFA konferenču ietvaros.

„Mēs esam ļoti iedvesmoti par mūsu sadarbību ar UEFA, – paziņojis Hi-Se-Ans (Hee-Se Ahn), Hankook mārketinga vice-prezdents Eiropā. – Futbola turnīru sponsorēšana ir mūsu marketinga stratēģijas neatņemama daļa Eiropā, jo emocionālajā aspektā futbols ideāli saskaņojas ar mūsu devīzi Driving Emotion. Esam priecīgi, ka sadarbosimies ar Eiropas Līgu, ar vienu no visaizraujošākajiem turnīriem starptautiskajā futbolā.  Tā unikālā platforma ļaus pastiprināt mūsu ilgtermiņa dalību futbolā, un mums tā ir ideāla iespēja Hankook zīmola atpazīstamības būtiskajai palielināšanai Eiropā”.

„Eiropas UEFA Līga – tas ir lielākais klubu čempionāts Eiropā, kas var lepoties ar vairākiem dažādu klubu talantīgajiem  spēlētājiem, – papildināja UEFA Events SA ģenerāldirektors Dejvids Teilors (David Taylor).— Mēs ar milzīgu prieku sveicam riepu kompāniju Hankook, kā vienu no topa pasaules zīmoliem Eiropas Līgas ģimenē”

Vairāk informācijas uzziniet Hankook oficiālajā lapā  hankooktire-eu.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis