Hankook Kontrol Technology koncepcijaHankook Kontrol Technology koncepcijaKontrol Technology – tā ir Hankook tehnoloģiskā koncepcija, kas atspoguļo autovadītāja, automašīnas un ceļa vēlamo mijiedarbību kustības laikā ( K ir ņemts no vārda Kinetik). Tas pamato to, ka Hankook piedāvā vislabākās vadīšanas iespējas ikvienam pircējam un kompānijas produkcijai ir priekšrocības drošības, komforta, vadāmības, ekoloģijas un kopējo ekspluatācijas īpatnību ziņā.

Blakus informācijai par Kontrol Technology izstādē SEMA kompānija savā stendā izrādīja jaunās ekoloģiskās riepas Hankook Enfren, kas noslēdza Kontrol Technology ciklu un tika izlaistas Korejā.

Riepas tika izgatavotas, vienlaicīgi pielietojot vairākas progresīvās tehnoloģijas – gumijas maisījumam tika pievienota silika, bet šī konstrukcija efektīvi palielina degvielas ekonomiju un pazemina kaitīgo izmešu daudzumu atmosfērā.

Izstādē SEMA tāpat tika demonstrētas arī jaunās UHP klases riepas Hankook Ventus R-S3 Z222 tūnētām un ļoti jaudīgām automašīnām.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis