Hankook Masters tīkls kļūst par holandiešu riepu ražotāja Vredestein produkcijas vienīgo tirdzniecības tīklu Baltijas valstīs 

Vredestein Baltijas dileris

Riepu servisu tirdzniecības tīkls Hankook Masters ir kļuvis par vienīgo oficiālo holandiešu riepu ražotāja Vredestein produkcijas tirgotāju Baltijas valstu tirgū.

Holandiešu riepu ražotājs Vredestein ar vairāk kā simts gadu vēsturi piedāvā ekskluzīvi kvalitatīvu produkciju. Sadarbojoties ar pasaulslaveno automobiļu dizaineri Džiordžeto Džuidžaro (Giorgetto Giugiaro), balvas The Car Designer of the Century (Laikmeta automobiļu dizainers) ieguvēju, Alfa Romeo, Bugatti, BMW, kā arī Volkswagen slavenā modeļa Golf I un citu auto zīmolu dizaina veidotāju, un izvēloties modernus un augsti tehnoloģiskus risinājumus, uzņēmums ražo ekskluzīvus protektorus un riepas ar neparastu dizainu. Vredestein ir atzīts par Eiropas augstākās kvalitātes riepu ražotāju.

Tomas Mitendorfs (Thomas Mittendorff), Apollo Vredestein reģionālais eksporta menedžeris Austrumeiropā un Baltijā: „Šogad mūsu sadarbība paplašinās visā Baltijas reģionā. Šī lēmuma pamatā ir veiksmīgie Hankook Masters darbības rezultāti – sasniegumi, kurus augsti vērtējam, kā arī abu uzņēmumu pieeja darbam – mums ir svarīgas inovācijas, augstas tehnoloģijas, dizains, taču vissvarīgākā ir produkcijas kvalitāte. Veicinot vēl ciešāku uzņēmumu sadarbību, mēs vēlamies nodrošināt Baltijas pircējus ar kvalitatīviem Vredestein riepu produktiem ziemas un vasaras sezonai!”

Plašāka informācija par Vredestein - www.vredestein.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis