Hankook noslēdz gadu ar rekordlielu apgrozījumuHankook noslēdz gadu ar rekordlielu apgrozījumu

     Korejas riepu ražotāja tirdzniecības apjomi 2011.gadā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir auguši par 20.9 % un sasniedza 4.46 miljardus eiro.

     Neskatoties uz to, ka tirdzniecības apjomi pagājušā gadā ir auguši, peļņa, sakarā ar lielajām izejmateriālu cenu svārstībām, samazinājās par 8.8% līdz 392.6 miljoniem EUR, pavēstīja uzņēmuma preses pārstāvji.

     Kā pastāstīja Hankook pārstāvji, neskatoties uz ekonomikas kritumu visā pasaulē, pieprasījums pēc riepām 2011.gadā ir strauji audzis. Eiropā un Ziemeļamerikā pieaugums sastāda attiecīgi 41% un 34%, bet Latīņamerikā un Klusā okeāna reģiona valstīs pieaugums ir vairāk kā 20%. Īpaši liels tirdzniecības apjoma pieaugums bija vērojams Hankook UHP kategoriju riepām, kas Eiropā pieauga par 59%, bet Ziemeļamerikā un Klusā okeāna reģiona valstīs par attiecīgi 27% un 15%. Pirmās komplektācijas segmenta pieaugums pagājušā gadā sastādīja 52%, bet UHP kategorijas riepām pat 92%.

     „Neraugoties uz neskaidrībām globālajos tirgos un izejmateriālu cenu pieaugumu, mēs pagājušā gadā esam spējuši saglabāt vērā ņemamu pieaugumu, pateicoties stingru prioritāšu izvirzīšanai”,  pavēstīja uzņēmuma viceprezidents un ģenerāldirektors Seung Hwa Suh. ,,Arī nākotnē mēs turpināsim piedāvāt tikai augstākās kvalitātes produkciju, vienlaikus uzlabosim korporatīvās attiecības ar patērētāju, lai kļūtu par vadošo riepu ražotāju pasaulē”.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis