Hankook pabeigusi savas rūpnīcas otro etapu UngārijāHankook pabeigusi savas rūpnīcas otro etapu Ungārijā      Hankook Tire paziņojusi, ka Ungārijas rūpnīcā Rakalmas, ievērojami apsteidzot grafiku, pabeigts ražošanas paplašināšanas otrais etaps.

     Jauno ražošanas platību būvniecība sākās 2009.gada septembrī, bet pilna jauda tiks sasniegta nākamā gada otrajā pusē. Saskaņā ar kompānijas plānu jaunais komplekss ar 58,000 kvadrātmetru lielu platību līdz tam laikam spēs saražot vēl 16-17,000 riepu dienā, kas palielinās visas rūpnīcas ik dienas izlaidumu līdz 34-35,000 riepām. Kā atzīmē Hankook, augošais pieprasījums ļāva kompānijai investēt papildus 230 miljonus eiro paplašināšanas projektā, tādējādi palielinot ieguldījumu kopējos apjomus līdz 55 miljoniem.

      Ungārijas struktūrvienība Hankook - Hankook Tire Hungary (HTU) 2010.-2011.gadā nolīgs arī 700 jaunus darbiniekus. Turklāt ir sākti īstenot investīciju izglītojošie projekti, kas vērsti uz riepu rūpniecības jauno profesionāļu apmācību. Kursi organizēti sadarbībā ar Ungārijas Darba biroju, un pēc to absolvēšanas dalībnieki automātiski tiks pieņemti darbā Hankook.

     „Pateicoties mūsu ultramodernās ražotnes Ungārijā paplašināšanai, mēs varam apmierināt mūsu patērētāju bāzes prasības Eiropas tirgū, kur joprojām vērojams pieprasījuma palielinājums, turklāt mēs spējam piedāvāt produkciju, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs priecājamies, ka jauno ražošanas platību būvniecība un sagatavošana notika saskaņā ar grafiku, kas ļāva mums sākt riepu ražošanu īsākā laikā”, - paziņoja San Il Li (Sang II Lee), HTU vadošais direktors.

     Ņemot vērā augošo ziemas riepas pieprasījumu šajā sezonā un kopējo deficītu tirgū, šobrīd ražošana fokusēta uz ziemas un vissezonas riepu ražošanu, konkrētāk Hankook Winter Icebear W440 un Hankook Optimo 4S.

     Kompānijas pārstāvji arī uzsver, ka, ņemot vērā augošo Hankook riepu pieprasījumu otrreizējā tirgū un sekundārās komplektācijas sektorā Eiropā un NVS valstīs, jaunajam rūpnieciskajam kompleksam būs noteicošā loma kompānijas stratēģijas īstenošanā šajā reģionā – īpaši tas attiecas uz riepu UHP un Run-Flat segmentiem, kuras tiks ražotas Ungārijā pēc pēdējām tehnoloģijām. Pēc maksimālu jaudu apgūšanas rūpnīca Rakalmasā paplašinās izlaižamās produkcijas sortimentu līdz 500 nosaukumiem.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis