Hankook paplašina sadarbību ar VolkswagenHankook paplašina sadarbību ar Volkswagen

Hankook sadarbība ar Volkswagen       Saskaņā ar audita, kurš tika veikts Hankook rūpnīcā Ungārijā, rezultātiem rūpnīca ieguva A reitingu, kurš ir pats augstākais.
        Rakalmases (Ungārija) rūpnīcas ražotās riepas jau tiek piegādātas minivenam Volkswagen T5. Hankook Radial RA28 riepu piegāde ar izmēriem 205/65R16C  un 215/65R16C tika uzsākta pirms gada, pēc tam, kad VW veica Hankook Ungārijas ražotnes auditoru pārbaudi.

        Reitings, ko saņēma Ungārijas rūpnīca, nozīmē, ka tagad Rakalmase ražotās riepas var piegādāt visa VW Group modeļu diapazona komplektācijai. Hankook sadarbības ar VW paplašināšana, vienu no galvenajiem kompānijas partneriem Eiropā, ir vēl viens solis uz turpmāko attīstību šajā reģionā. „Mēs esam apmierināti ar rezultātu, un mēs lepojamies ar to, ka esam spējīgi paplašināt riepu līniju, kuras tiek piegādātas lielākajam Eiropas automašīnu ražotājam, - paziņoja Čin Vuk Čhve (Jin-Wook Choi), Hankook Eiropas nodaļas izpildu viceprezidents un galvenais operāciju direktors, - Hankook Tire ir drošs partneris un augstas kvalitātes riepu piegādātājs VW Group nodaļām visā pasaulē, un mēs esam pārliecināti par to, ka spēsim paplašināt mūsu sadarbību nākotnē”.

       Auditorpārbaudes laikā VW darbinieki pārbaudīja visu ražošanas procesu iespējamos riskus. Turklāt tika veikta produkcijas kontroles un tās atbilstības rasējumiem pārbaude. „Ungārijas rūpnīca atrodas uz pareizā ceļa, un mēs esam pārliecināti, ka nākotnē Hankook Tire un Volkswagen turpinās nostiprināt savas partnerattiecības”, - paziņoja Ralfs Binjašs (Ralph Biniasch), kurš veica rūpnīcas auditu.

       Kā pirmo soli, lai tiktu veikts auditu, rūpnīca izgāja ISO/TS 16949:2009 sertifikāciju. Saskaņā ar Kvalitātes vadības sistēmas prasībām auto komplektējošo detaļu piegādātājiem jāiziet sertifikācija pēc ISO/TS 16949:2009 standarta. Pirmais audits tika veikts 2008. gadā, kad rūpnīca ieguva atbilstības sertifikātu, kas nozīmē, ka Rakalmases rūpnīca var piegādāt produkciju automobiļu ražotājiem un veikt piegādes gada laikā, kas nepieciešams sertifikācijai pēc ISO/TS 16949:2009 standarta.

       2009. gada janvārī Hankook Eiropas rūpnīca izgāja sertifikāciju pēc ISO/TS 16949:2002 standarta, t.i., tā jau atbilda Eiropas transporta līdzekļu ražotāju prasībām. Rakalmases rūpnīca savu darbību sāka 2007. gadā un tagad tā ražo apmēram 15,000 riepu dienā atbilstoši vairāk kā 350 izmēriem vieglajām automašīnām, crossoveriem, miniveniem un komerctransportam.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis