Hankook pērn sasniedzis rekordlielus pārdošanas apjomus2013. gadā Dienvidkorejas uzņēmuma Hankook pārdošanas apjomi sasniedza 6,4 miljardus dolāru, uzstādot rekordu, liecina uzņēmuma atskaite.

Neraugoties uz lejupslīdi pasaules ekonomikā, Hankook peļņa atskaites periodā primoreiz uzņēmuma vesture pārsniegusi 900 miljonu dolāru, sastādo pieaugumu 12,2% apmērā.

Kā atzīmē uzņēmums, peļņu izdevies palielināt pateicoties pārdošanas apjoma pieaugumam Ultra High Performance riepu segmentā. 2013.gadā šī segmenta riepu pārdošanas apjoms sastādīja 26,5% no Hankook peļņas, kas ir par 3,4% vairāk, nekā pirms gada. Lielākais pieaugums tika piedzīvots Ķīnas un Eiropas tirgos, kur pārdošanas apjomi pieauga par 13,6% un 12,9%.

Rezultātus ietekmēja arī jaunie sadarbības līgumi, kas tika noslēgti ar pasaules vadošajiem auto uzņēmumiem. Uzsākot sadarbību ar Mercedes-Benz, Korejas uzņēmums sāka riepu piegādi visiem Lielā trijnieka autoražotājiem. Tāpat, Hankook piegādā riepas oriģinālajai komplektācijai arī vadošajiem Japānas auto zīmoliem. 

hankook collage

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis