Hankook piegādās riepas Audi, BMW un Mercedes BenzHankook piegādās riepas Audi, BMW un Mercedes BenzTurpmāk, Korejas riepu ražotāja Hankook riepas tiks uzstādītas Vācijas Lielā trijnieka automobiļiem- Audi, BMW un Mercedes Benz, pastāstīja Hankook pārstāvji preses konferencē. Jāatzīmē, ka pēdējos gados Hankook aktīvi sadarbojies ar lielākajiem pasaules autoražotājiem, tai skaitā, no Eiropas.

Hankook pārstāvji paziņoja par jaunajiem kontraktiem, kas tika noslēgti ar pasaules autoražotājiem. Hankook jau piegādā riepas Audi un BMW, savukārt tagad Korejas riepu ražotāju izvēlējas Mercedes. Hankook piegādās riepas sedanam Mercedes S-Class, kas, pēc Hankook ģenerāldirektora Sin Hva Su (Seung Hwa Suh) vārdiem, ir „viens no labākajiem luksus klases automobiļiem pasaulē”. S-Class oriģinālajā komplektācijā tiks izmantotas Hankook Ventus Prime2 riepas (izmērs 245/55R17 102 W), kas tiek piegādātas jau kopš šī gada jūnija. Tāpat šomēnes Hankook uzsāk piegādes Mercedes E-Class oriģinālai komplektācijai – autoražotājs izvēlējas Hankook Ventus S1 evo2 klases riepas Ultra-High Performance (izmērs 225/50R17W).

Hankook Ventus S1 evo2 Hankook Ventus Prime2 Hankook piegādās riepas Audi, BMW un Mercedes Benz Hankook piegādās riepas Audi, BMW un Mercedes Benz Hankook piegādās riepas Audi, BMW un Mercedes Benz

Hankook paziņoja, ka Hankook Ventus S1 evo2 (izmērs 225/55R17W) tiks uzstādītas uz BMW 5-Series. Tas ir jau ceturtais BMW modelis ar Hankook riepām. Korejas ražotājs piegādās riepas arī 520i, 528i, 530i, 535i un 520d versijām.

Noslēdzot līgumus ar pasaules auto industrijas līderiem, Hankook ieņēma savu vietu pasaules vadošo riepu ražotāju sarakstā. Šobrīd Hankook sadarbojas ar visiem septiņiem galvenajiem pasaules autoražotājiem. 

Bez Mercedes, BMW un Audi, Korejas ražotājs pārrakstīja vienošanas par riepu piegādi vēl ar dažiem auto uzņēmumiem. Tai skaitā, Hankook Optimo H426 riepas tiks uz Toyota Coroll (izmērs 195/65R15S) un Nissan Altima (P215/60R16T). Pirms tam Hankook noslēdza līgumu par Hankook Optimo H426 riepu (izmērs P205/55R16H) piegādi Honda Civic.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis