Hankook piegādās riepas BMW 1. sērijaiHankook piegādās riepas Ventus Prime 2 BMW 1. sērijai     Šī ir pirmā reize, kad Hankook noslēdz līgumu ar slaveno vācu koncernu. 1-ās sērijas BMW modeļi tiks komplektēti ar Hankook Ventus Prime 2 riepām. Ar Korejiešu riepām, kuru izmērs ir 195/55 R16V tiks aprīkoti 116i, 118i, 116d un 118d BMW modeļi, bet luksus modelis 120d tiks aprīkots ar 205/55 R15W izmēra riepām. Kā izteicās Hankook viceprezidents un galvenais darbības direktors Eiropā Jin-Wook Choi:” BMW ir viens no tiem autoražotājiem, kam veiksmīgi izdodas apvienot tādas lietas kā rūpes par apkārtējo vidi un drošību ar tradicionālām BMW markas cienītāju vērtībā – sportiskumu un dinamiku. Bez tam, šis ražotājs ir viens no līderiem energoefektivitātes jomā. Pats fakts, ka mēs ar savām riepām aprīkosim vienu no pirktākajiem jaunajiem BMW modeļiem ir vēl viens apstiprinājums Hankook labajai reputācijai, kuru uzņēmums bauda augstākās klases automobiļu ražotāju vidū. Visi Hankook darbinieki ļoti lepojas par noslēgto līgumu ar BMW”.

Hankook piegādās riepas Ventus Prime 2 BMW 1. sērijai  Hankook piegādās riepas Ventus Prime 2 BMW 1. sērijai Hankook piegādās riepas Ventus Prime 2 BMW 1. sērijai

     Jaunās Hankook Ventus Prime 2 riepas tika prezentētas 2011.gada pirmajā ceturksnī, un ar šī modeļa palīdzību uzņēmums plāno atkārtot lieliskos panākumus, kas tika sasniegti ar Hankook Ventus Prime riepām, kuras uzņēmums pārdeva vairāk kā 10 milj. eksemplāros. „Speciāli BMW 1-sērijas modeļiem esam izstrādājuši jaunu šasiju, kas nozīmē arī īpašas prasības pret riepām – pavēstīja Hankook tehniskā centra vadītājs Stefan Fischer. Riepām jābūt spējīgām dinamiski novadīt jaudu no motora uz ceļa segumu, tajā pašā laikā tām ir jānodrošina augsts komforta līmenis tālos pārbraucienos, kas nav visai raksturīgi šīs klases automobiļiem. Mūsu jaunajam riepu modelim Hankook Ventus Prime 2 piemīt teicams balanss starp komfortablu gaitu un dinamiku, tajā pašā laikā nezaudējot neko drošības un vides aizsardzības jomā, jeb citiem vārdiem sakot, riepām ir teicams balanss starp saķeri uz slapja seguma un zema pretestību.”
     Kā atzīmēja Tyrepress, lai gan lielākā daļa jauno riepu Hankook Ventus Prime 2 tiek ražotas Ungārijas pilsētā Rakalmasā, riepas, kas tiks piegādātas BMW 1-sērijas modeļiem, tiks ražotas Hankook galvenajā rūpnīcā Korejā, Kimsanā.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis