Hankook piegādās riepas Toyota iQHankook piegādās riepas Toyota     Hankook Tire, kas ir septītais lielākais un pašreiz straujāk augošais riepu ražotājs pasaulē, ir paziņojis, ka noslēdz sadarbības līgumu ar Toyota par jauno automobiļu aprīkošanu ar Hankook riepām. Sākot ar šī gada septembri, ar Hankook riepām rūpnīcā tiks aprīkoti jaunie Toyota mikro-premium klases automobiļi iQ.
    
Uzņēmumam Hankook Tire tas ir pirmais sadarbības līgums ar Toyota, kas ir viens no lielākajiem autoražotājiem pasaulē, labi zināms ar savu stingro pieeju kvalitātes kontroles jautājumiem un augstajām prasībām pret riepām. Jaunie Toyota iQ tiks aprīkoti ar 175/65R15 84S riepām, kuru saderība ar iQ modeļiem iepriekš tika pārbaudītas vairākos testos.
    
Par iespējamo sadarbību Hankook Tire ar Toyota ir runājis visus pēdējos gadus. Dažādu testu, uzlabojumu un pielāgojumu rezultātā ir radīta riepa, kas atbilst visiem autoražotāja izvirzītajiem kritērijiem un automašīnas augstajiem kvalitātes standartiem. iQ modeļiem pielāgotās riepas pašreiz tiek ražotas Hankook galvenajā ražotnē, kura atrodas Dienvidkorejas pilsētā Geumsan.
    
“Mēs esam patiesi saviļņoti, jo beidzot kļūsim par Toyota iQ oriģinālā aprīkojuma (OA) ražotāju. Mēs esam nodemonstrējuši mūsu produktu augsto kvalitāti globālajā OA ražotāju tirgū, kas ir sasniegta pateicoties nepārtrauktiem un pastāvīgiem centieniem pētniecībā un attīstībā,” – pavēstīja Hankook Tire Vice prezidents OA ražošanas nodaļai Woo Byung-Il. Viņš piebilda: ”Toyotas tiekšanās pēc vismodernākajām tehnoloģijām ir visiem labi zināma, bet arī Hankook Tire tiecās pēc pilnības. Es esmu pārliecināts, ka mūsu kopējās pamatnostādnes kvalitātes jautājumos veicinās stipras partnerattiecības un sinerģiju starp mūsu uzņēmumiem.”
    
Noslēdzot līgumu ar Toyota, Hankook Tire ir sasniedzis mērķi apgādāt ar savu produkciju 5 pasaules lielākos autoražotājus, ieskaitot GM, Volkswagen, Renault-Nissan, Hyndai Motor Group un BMW Group.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis