Hankook piegādās riepas vēl diviem automašīnu čempionātiemHankook piegādās riepas vēl diviem automašīnu čempionātiem

     Jaunu līgumu ar riepu ražotāju Hankook parakstīja Itālijas auto sacīkšu organizators FG Group, kurš rīko Superstarts un GTSprint sērijas sacensības.
     Superstarts kausa izcīņā piedalās dažādu marku jaudīgas 8 cilindru smagās automašīnas. Sacensībās ir pārstāvētas arī Audi, BMW, Chrystler, Jaguar, Lexus, Maserari un Mercedes-Benz automašīnas. Kas attiecās uz GTSprint sērijas sacensībām, tad tajās var piedalīties automašīnas, kas atbilst GT2, GT3 un GT4 klases prasībām, kuras ir apstiprinājusi FIA.
     Hankook Eiropas reģiona mārketinga direktors Hi Se An (Hee-Se Ahn) pavēstīja, ka jaunais piegādes līgums ir svarīgs uzņēmuma panākums. Jāatzīmē, ka jau pagājušā gadā Hankook kļuva par Vācijas sacīkšu sērijas DTM ekskluzīvo riepu piegādātāju. „Mūsu autosporta programmas paplašināšana ir loģisks solis pēc tam, kad mēs 2011.gadā  veiksmīgi startējām DTM sacensībās,” pavēstīja An kungs.
     „Abi šie līgumi ir vēl viens apstiprinājums tam, ka Hankook ir spējīgs ražot augstākās kvalitātes riepas jaudīgiem smagajiem sacīkšu automobiļiem,” pavēstīja Hankook Eiropas autosporta nodaļas vadītājs Manfrēds Sandbihlers (Manfred Sandbichler). ,,Šo automašīnu svars kopā ar jaudīgajiem V8 dzinējiem nozīmē tikai to, ka riepām tā ir īpaši liela slodze.”
     2012.gadā būs astotā Superstarts sezona un trešā GTSprint sezona. Abas sacīkšu sērijas norisinās vienās un tajās pašās trasēs, sešās pasaules valstīs, ieskaitot Beļģiju („Spa – Frankošam”), Angliju („Doningtona”) un Itāliju („Monca”). Šis gads būs īpašs ar to, ka novembrī sacīkstes pirmo reizi norisināsies Indonēzijas trasē „Sentul”.
     FG Group rīkotājdirektors Viņčenco Lamaro (Vincenzo Lamaro) pavēstīja, ka darījums ar Hankook veicinās Superstarts un GTSprint sacīkšu sēriju starptautisko atpazīstamību. „Sadarbība ar Hankook mums ir ļoti būtisks solis savu mērķu sasniegšanai, kas ir attīstība starptautiskā mērogā. Turklāt tas pavērs jaunas durvis Itālijas autosportam, jo tagad par sadarbības partneri ir kļuvis vadošais pasaules riepu ražotājs,” pavēstīja Lamaro kungs. ,,No visas sirds vēlos izteikt pateicību Hankook vadībai par mūsu sadarbību beidzamajos mēnešos”.
     Pirmais Superstarts un GTSprint sacīkšu posms norisināsies 1.aprīlī Moncā.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis